buglá nová lokace
Posted: 18:46 12. May 2010
jsem potěšen novými lokacemi, moc krásné jsou...ovšem prosím o nepoužívání objektů, které bugují a zachytávají postavy...dorenský hvozd, brčály..uprostřed je strom, který chytá a tím zabíjí...celkově to dost kazí chuť k hraní, když družina bojuje, krásně takticky pobíhá, pak se mág sekne o strom a chcípne...