Luelle wrote:sandoftime wrote:mno, a já zas nejsem zdaleka jediný, kdo tvrdí, že se tu děje genocida pro dextery
přečti si ty příspěvky, všechny a moje ignoruj, od mnoha různých hráčů různých dexových povolání z různých frakcí nezávisle na sobě
ale tým tvrdí že je to v pořádku, tak je to v pořádku, ok

já už si expím devastaře a ne jednoho, neřeším to
ale ted upřímně se tě ptám jako hráč dexové postavy
jak vypadá takový dung pro dex?
nejde o dung

jde o to že dexař neuplatní sneaky, má slabé věci OPROTI plechovkám, nwn JE o věcech
dexař nemá pořádné zbraně a bez sneaku nedá skoro žádný dmg, no prý je to s tou nejnovější upravou očarování malinko lepší ale to zas bude pár dní trvat než se zjistí kolik lze dát třeba elementu případně zvuku do nějaké zbraně co lze jet přes finty
nemají ale roby! pořádné věci na obratnost, šije se tu přes moudrost, což taky dexterům moc nepomáhá a to nemluvím o tom že krejčovina je v nedohlednu, za to samozřejmě nomis nemůže(bez ironie) já chápu žeje to jen člověk ale tohle všechno sečteno a podtženo dostává dexaře do pruseru
dung jako dung, dexař i silák se za normálního stavu liší v pár drobnostech a stylu hry ale jsou schopní zvládnout stejnou obtížnost, jenže předměty nejsou vyvážené
a z toho čím se tu ohání tým dostávám, že je to dokonce cíleno, tedy siláci jsou protěžování, pak ale nelze neočekávat, že si silák poradí všude, protože je modul koncipovaný na něj, zatímco dexter který je proti němu oslaben si ve stejně obtížném dungu už neporadí
dung pro dextera? *zavrtí hlavou* špatně položená otázka, takový dung neexistuje, tady je zabráněno dexařům v rozletu a oni si prostě neporadí tam, kde silák ano
a výmluvy že silák nemá UMD, sneaky nebo odstranění pastí jsou ZCELA zcestné, protože ani jedna z těchto věcí není nic, co by silák ve skutečnosti nemohl mít
pgčko si vždy najde cestu, třeba přes zloděje pastičkáře na sílu, nebo zloděje/klerika s kouzly, který toho fakticky odpastí víc než normální chudák tulák, zato tenhle přístup zabíjí originalitu
kde je nějaký d´Artagnan v přehozu s rapírkem, bez zbytečných sneaků? nikde, protože tady se upřednostňuje archetyp upoceného smradocha s velkou sekerou v plátech, a vsichni ostatní at nevylézají z vesnice
edit: k broučkům, to není o dexaři ale o úniku, postava s unikem tam je za vodou, jestli věříš tomu, že je třeba kdovíjaká obratnost abys těm plivancům uhýbal, tak není a zase, únik může mít i silák, stejně jako může existovat dexař bez úniku... teda na thalii nemůže