Smazání postavy
Posted: 12:20 13. May 2010
Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Radim wrote:Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Se resi tak ..ze si na konec jmena das malou tecku....treba.GT.Hornet wrote:Radim wrote:Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?