Page 1 of 1

Smazání postavy

Posted: 12:20 13. May 2010
by GT.Hornet
Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji

Re: Smazání postavy

Posted: 12:23 13. May 2010
by Radim
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Re: Smazání postavy

Posted: 12:38 13. May 2010
by GT.Hornet
Radim wrote:
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?

Re: Smazání postavy

Posted: 12:39 13. May 2010
by marii
GT.Hornet wrote:
Radim wrote:
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
Se resi tak ..ze si na konec jmena das malou tecku....treba.

Re: Smazání postavy

Posted: 12:42 13. May 2010
by GT.Hornet
jojoj koukám na starší příspěvky děkuju za pomoc:)

Re: Smazání postavy

Posted: 12:43 13. May 2010
by Luelle
lepší je nacpat tam o mezeru víc někam..nebo mezeru před jméno
vypadá to líp než tečky