Page 1 of 1
Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 15:52 13. May 2010
by Sobik
Právě jsem zjistil, že se prej po serveru pohybuje i jinej trpoš se jménem Kovadlina, kterýho nikdo z nás nezná.
Myslím že by nebylo od věci na web a do informací pod "Než začnete hrát" vypsat jména a příjmení rodů, klanů, rodin atd, která jsou dostupná jenom se souhlasem už hrajících hráčů.
PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky.
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 15:54 13. May 2010
by kucik
Napiš slušně dotyčnému hráči, že tohle jméno již používáte a že máte rozehraný celý klan. Jestli by nebyl tak hodnej a nezvolil jiné.
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 16:46 13. May 2010
by Hassan
Mam dojem ale ze toho trpose keryho mas na mysli tak ten hral uz davno pred vasim klanem...
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 16:51 13. May 2010
by DenGrasse
Kovadlina je dost běžný přízvisko. Nemusí to bejt ani bratranec, řek bych že je u trpošů dost rozšířený.
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 16:53 13. May 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:Kovadlina je dost běžný přízvisko. Nemusí to bejt ani bratranec, řek bych že je u trpošů dost rozšířený.
Víte kolik je v Čechách Nováků?

Nebo u elfů Lothienů a holt u trpošů jsou mraky Kovadlin

.
edit: Dokud se nevydává za "vašeho" příbuzného, aniž byste vy o něm věděli (a i RP situaci, že byste o něm nevěděli, si dokážu představit sehranou), není to snad tragédia, naopak námět na zajímavou hru, ne?
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 16:58 13. May 2010
by Esuliams
Sobiku viz naše forum. Cairon nám taky nic neřekne, ty sis ještě nezvykl?
Ale jinak souhlasím se Sobikem, ty jména existujích klanů/rodů... by měly být jen se souhlasem toho spolku
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 16:59 13. May 2010
by Istvan
Hassan wrote:Mam dojem ale ze toho trpose keryho mas na mysli tak ten hral uz davno pred vasim klanem...
Ten dojem mam tez

aby se nakonec kovadliny nemuseli prejmenovat, kdyz to bude danemu hraci vadit.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:10 13. May 2010
by maku
PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky. 
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:13 13. May 2010
by Krata
se souhlasem spolku? No vzpomínám si na Kovadlinu trpaslíka kterej existoval dááávno před váma, ptali jste se ho na jeho souhlas?

.. ale to si rejpu, spíš vás chápu a neni nic lepšího, než toho dotyčného kontaktovat a přinejhoršim s DM udělat relvl
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:15 13. May 2010
by Istvan
maku wrote:PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky. 
Tak pak to vyresi i PM. A ja mam opravdu pocit, ze kovadlina tu hrala uz tak pred dvema lety.
edit. Jak rika Krata.
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:15 13. May 2010
by kucik
Esuliams wrote:
Ale jinak souhlasím se Sobikem, ty jména existujích klanů/rodů... by měly být jen se souhlasem toho spolku
A když on jako starší postava bude chtít, abyste se vzdali jména vy, tak to taky bez keců uděláte? Trochu vzájemné ohleduplnosti, prosim.
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:17 13. May 2010
by Esuliams
álééé
vše je vyřešené, Sobik je horká hlava a nepočkal na vysvětlení.
Co se týče staré Kovadliny, věděli jsme o ní a teď s námi hraje

dokonce je to manžel té, kvůli které vznikl tento topic
Aby nedocházelo k omylům, my se rádi domluvíme, když to půjde
Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin
Posted: 17:26 13. May 2010
by kucik
Vyřešeno.