Page 1 of 1

Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 15:52 13. May 2010
by Sobik
Právě jsem zjistil, že se prej po serveru pohybuje i jinej trpoš se jménem Kovadlina, kterýho nikdo z nás nezná.
Myslím že by nebylo od věci na web a do informací pod "Než začnete hrát" vypsat jména a příjmení rodů, klanů, rodin atd, která jsou dostupná jenom se souhlasem už hrajících hráčů. :)

PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 15:54 13. May 2010
by kucik
Napiš slušně dotyčnému hráči, že tohle jméno již používáte a že máte rozehraný celý klan. Jestli by nebyl tak hodnej a nezvolil jiné.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 16:46 13. May 2010
by Hassan
Mam dojem ale ze toho trpose keryho mas na mysli tak ten hral uz davno pred vasim klanem...

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 16:51 13. May 2010
by DenGrasse
Kovadlina je dost běžný přízvisko. Nemusí to bejt ani bratranec, řek bych že je u trpošů dost rozšířený.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 16:53 13. May 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:Kovadlina je dost běžný přízvisko. Nemusí to bejt ani bratranec, řek bych že je u trpošů dost rozšířený.
Víte kolik je v Čechách Nováků? :mrgreen: Nebo u elfů Lothienů a holt u trpošů jsou mraky Kovadlin :twisted: .
edit: Dokud se nevydává za "vašeho" příbuzného, aniž byste vy o něm věděli (a i RP situaci, že byste o něm nevěděli, si dokážu představit sehranou), není to snad tragédia, naopak námět na zajímavou hru, ne?

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 16:58 13. May 2010
by Esuliams
Sobiku viz naše forum. Cairon nám taky nic neřekne, ty sis ještě nezvykl? :D

Ale jinak souhlasím se Sobikem, ty jména existujích klanů/rodů... by měly být jen se souhlasem toho spolku

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 16:59 13. May 2010
by Istvan
Hassan wrote:Mam dojem ale ze toho trpose keryho mas na mysli tak ten hral uz davno pred vasim klanem...
Ten dojem mam tez :) aby se nakonec kovadliny nemuseli prejmenovat, kdyz to bude danemu hraci vadit. :mrgreen:

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:10 13. May 2010
by maku
PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky. :mrgreen:

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:13 13. May 2010
by Krata
se souhlasem spolku? No vzpomínám si na Kovadlinu trpaslíka kterej existoval dááávno před váma, ptali jste se ho na jeho souhlas? :) .. ale to si rejpu, spíš vás chápu a neni nic lepšího, než toho dotyčného kontaktovat a přinejhoršim s DM udělat relvl

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:15 13. May 2010
by Istvan
maku wrote:PS: Tenhle topic by měl sloužit jen na vyjádření kucika nebo Rejtyho a soupis jmen, která by tam měla být zapsaná, prosím žádný spam a už vůbec né něco ve stylu "Tak se s tím smiř, že je to nějaký vzdálený bratranec" Díky. :mrgreen:
Tak pak to vyresi i PM. A ja mam opravdu pocit, ze kovadlina tu hrala uz tak pred dvema lety.

edit. Jak rika Krata.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:15 13. May 2010
by kucik
Esuliams wrote: Ale jinak souhlasím se Sobikem, ty jména existujích klanů/rodů... by měly být jen se souhlasem toho spolku
A když on jako starší postava bude chtít, abyste se vzdali jména vy, tak to taky bez keců uděláte? Trochu vzájemné ohleduplnosti, prosim.

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:17 13. May 2010
by Esuliams
álééé
vše je vyřešené, Sobik je horká hlava a nepočkal na vysvětlení.

Co se týče staré Kovadliny, věděli jsme o ní a teď s námi hraje :wink: dokonce je to manžel té, kvůli které vznikl tento topic :mrgreen:


Aby nedocházelo k omylům, my se rádi domluvíme, když to půjde

Re: Příjmení, jména rodů, klanů, rodin

Posted: 17:26 13. May 2010
by kucik
Vyřešeno.