Page 1 of 1
Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 21:29 13. May 2010
by KaTo
Tak mě tak napadlo - nešlo by některé rozhovory udělat "skryté"? Tj. neslyšné pro okolí, aby nerušili všechny v doslechu?
Napadají mě:
1) Správce dílny (strašně spamuje

- a koho zajímá co si kdo kupuje?)
2) Úředník v bance (bankovní tajemství mu moc neříká)
3) Přítelíčci (bože, to jsou rozhovory

)
...víc mě toho nenapadá.
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 21:56 13. May 2010
by maku
KaTo wrote:Tak mě tak napadlo - nešlo by některé rozhovory udělat "skryté"? Tj. neslyšné pro okolí, aby nerušili všechny v doslechu?
Napadají mě:
1) Správce dílny (strašně spamuje

- a koho zajímá co si kdo kupuje?)
-> jaký má jako správce dílen důvod k šeptání? Mluví normálně... tak je to slyšet. Tečka, nicméně chápu, že tu bandu hráčů, co tráví drtivou většinu craftěním to asi už otrovuje.
2) Úředník v bance (bankovní tajemství mu moc neříká)
-> nevšiml jsem si, že by bance byl někdy nějaký nával .. a pokud tam případně nával je, tak se neptej na stav účtu, když se za to stydíš
3) Přítelíčci (bože, to jsou rozhovory

)
-> to mě spíš dostává, když má někdo přítelíčka (třeba pantera) a na férovku za něj mluví (věty typu "muj pane, mam hlad")
...víc mě toho nenapadá.
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 21:58 13. May 2010
by Luelle
s tím správcem bych souhlasila... občas jsi v dílně a s někým mluvíš a ten rozhovor ti uteče protože tři lidé si něco koupí
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 22:05 13. May 2010
by KaTo
add1) No však říkám - spamuje a tak ruší MOJE spamování. Důvod je čistě OOC - aby když si někdo musí mermomocí projet celou jeho nabídku, kterou Správce má, aby to všem v dílně netrhalo rozhovory.
add2) Já se za něj nestydím, já ho závidím (fakt se nechttěl vědět, že Tieflingové mají statisícové částky

)
add3) Ah...to jsem nezaznamenal, ale je fakt, že ty "předdefinované" rozhovory jsou taky hrozné

.
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 22:10 13. May 2010
by kucik
Jo, urcite by stalo za to nastavit tyhle jako skryte.
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 07:04 14. May 2010
by marii
Jeste barvir....?
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 12:07 14. May 2010
by sandoftime
k tomu barvíři, zdá se vám taky, že občas, když si u něho šijí věci dva hráči najednou, jeden něco udělá a druhému se to stejnýmn způsobem přešije taky?
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 12:44 14. May 2010
by kucik
On by si měl hlídat, koho poslouchá. Ale jednak to sem nepatří a pak by to chtělo napsat, kdy se to stává.
Re: Rozhovory - hlasité vs šeptané.
Posted: 12:58 14. May 2010
by Luelle
ale ten barvíř by taky mohl šeptat =)