Page 1 of 1

Sluzby v chramech

Posted: 21:06 14. May 2010
by Sigil
Dialog - Necitim se moc dobre

- Vylec chorobu
- Mensi obnova
... atp

Prijde mi jako naprostej nesmysl abych rikal profesionalnimu lecitely co se mnou ma provadet, on by mel odhalit symptomi nemoci a nabidnout mi sluzbu napr

Necitim se dobre

Ano vidim ze mas chorobu a v tele ti koluje jed bude te to stat 200gp.

Re: Sluzby v chramech

Posted: 20:14 10. Dec 2010
by sendys
zase nemuzes zabihat do detailu pane boze :) nemuzes chtit totalni detaili uvedom si ze je dost jine prace nez se starat o tyhle dialogy :) daly tam co je prvni napadlo navic mam pocit ze proste to tak udelat asi nejde:) neboli nekoukne na tebe a nerekne aaa vi mate Hiv:)

Re: Sluzby v chramech

Posted: 20:29 10. Dec 2010
by Bahnak
Sigil wrote:...
Náhodou zajímavé, mě osobně to tam taky občas štvalo, protože když jsem s Thalií a NWN vubec začínal tak sem neměl ani tucha co mám odkliknout :-D
Třeba se toho nějaký dobrosrdečný scripter chopí.
Ale řekl bych že teď je nedodělané a potřebné práce víc jak scripterů, tak nevím nevím.

Re: Sluzby v chramech

Posted: 23:44 10. Dec 2010
by Rejty
Sigil wrote:Dialog - Necitim se moc dobre

- Vylec chorobu
- Mensi obnova
... atp

Prijde mi jako naprostej nesmysl abych rikal profesionalnimu lecitely co se mnou ma provadet, on by mel odhalit symptomi nemoci a nabidnout mi sluzbu napr

Necitim se dobre

Ano vidim ze mas chorobu a v tele ti koluje jed bude te to stat 200gp.
Dobrý nápad, až si opravíš pravopisné chyby v příspěvku, můžeš se pustit do skriptování... :wink: