Page 1 of 6
Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:50 15. May 2010
by Lord_Berserk
Sem pro zruseni casovejch XP v dilnach. Krafteri sou zasity a nevychazej, ziskavaj kraftovy XP a vyrobky, nevidim duvod ziskavat jeste casovy za to ze parkrat kliknou na kovadlinku nebo tam jen lelkujou
Tak a ted si placte

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:55 15. May 2010
by Grunt
Hehe.. tomu říkám návrh

Časové XP v dílnách sou v pořádku za předpokladu že hráč hraje a není 90% času AFK. Tzn že si pustí televizi a jednou za 3min klikne na kovadlinu. Za tohle by neměli dostat ani prd a ještě jim něco strhnout...
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:56 15. May 2010
by sandoftime
taky to tak funguje, mozna pokud by jste kraftili, vedeli by jste to
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:07 15. May 2010
by Lord_Berserk
nejsou v poradku komplet bych to zrusil v dilnach

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:08 15. May 2010
by Radim
Lord_Berserk wrote:nejsou v poradku komplet bych to zrusil v dilnach

Když jen craftíš zastavěj se tuším.Musíš u toho aspoň kecat aby šli
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:30 15. May 2010
by Grunt
jednou za 5 min *přišije knoflík*

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:40 15. May 2010
by KaTo
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:42 15. May 2010
by Luelle
kterej necraftí

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:49 15. May 2010
by KaTo
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:24 15. May 2010
by monstera
Je jasný, proč to Berserk chce. Po těch změnách jsou všichni v dílnách. předělávaj vybavení, a on nemá koho lovit !
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 14:27 15. May 2010
by Luelle
a proto drowové včera chytli 3 - slovy tři - postavy?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 17:15 15. May 2010
by Ikstremist
a za tu "jednu" vsichni zařvou
Jsem proti zrušení časových xp v dílnách, je to jediné místo kde lze smysluplně najít hráče..
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 20:11 15. May 2010
by Tretas
Naprosto souhlasím s Berserkem.
Zrušit veškeré časové expy v dílnách. Postava se již učí řemeslu (získává craft expy) a žádné životní zkušenosti nezískává (klasické expy). Proto naprosto zrušit.
To bude breku.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 20:20 15. May 2010
by Sveneld
je fuk kde se hraci slejzaji na casovy exp.. kdyz nebudou v dilne, budou nekde jinde.. hospody atd.
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 20:21 15. May 2010
by Tretas
Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru.
