Page 1 of 6

Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:50 15. May 2010
by Lord_Berserk
Sem pro zruseni casovejch XP v dilnach. Krafteri sou zasity a nevychazej, ziskavaj kraftovy XP a vyrobky, nevidim duvod ziskavat jeste casovy za to ze parkrat kliknou na kovadlinku nebo tam jen lelkujou :idea:

Tak a ted si placte :twisted:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:55 15. May 2010
by Grunt
Hehe.. tomu říkám návrh :D Časové XP v dílnách sou v pořádku za předpokladu že hráč hraje a není 90% času AFK. Tzn že si pustí televizi a jednou za 3min klikne na kovadlinu. Za tohle by neměli dostat ani prd a ještě jim něco strhnout...

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:56 15. May 2010
by sandoftime
taky to tak funguje, mozna pokud by jste kraftili, vedeli by jste to

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:07 15. May 2010
by Lord_Berserk
nejsou v poradku komplet bych to zrusil v dilnach :P

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:08 15. May 2010
by Radim
Lord_Berserk wrote:nejsou v poradku komplet bych to zrusil v dilnach :P

Když jen craftíš zastavěj se tuším.Musíš u toho aspoň kecat aby šli

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:30 15. May 2010
by Grunt
jednou za 5 min *přišije knoflík* :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:40 15. May 2010
by KaTo
Já navrhuju, aby se zrušili jen Berserkovi! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:42 15. May 2010
by Luelle
KaTo wrote:Já navrhuju, aby se zrušili jen Berserkovi! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
kterej necraftí :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:49 15. May 2010
by KaTo
Luelle wrote:
KaTo wrote:Já navrhuju, aby se zrušili jen Berserkovi! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
kterej necraftí :mrgreen:
Tím spíš bych mu to zrušil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...preventivně! Co kdyby začal?? :shock: :twisted:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 14:24 15. May 2010
by monstera
KaTo wrote:
Luelle wrote:
KaTo wrote:Já navrhuju, aby se zrušili jen Berserkovi! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
kterej necraftí :mrgreen:
Tím spíš bych mu to zrušil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...preventivně! Co kdyby začal?? :shock: :twisted:
Je jasný, proč to Berserk chce. Po těch změnách jsou všichni v dílnách. předělávaj vybavení, a on nemá koho lovit !

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 14:27 15. May 2010
by Luelle
a proto drowové včera chytli 3 - slovy tři - postavy? :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 17:15 15. May 2010
by Ikstremist
a za tu "jednu" vsichni zařvou :twisted:

Jsem proti zrušení časových xp v dílnách, je to jediné místo kde lze smysluplně najít hráče..

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 20:11 15. May 2010
by Tretas
Naprosto souhlasím s Berserkem.

Zrušit veškeré časové expy v dílnách. Postava se již učí řemeslu (získává craft expy) a žádné životní zkušenosti nezískává (klasické expy). Proto naprosto zrušit.

To bude breku. :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 20:20 15. May 2010
by Sveneld
je fuk kde se hraci slejzaji na casovy exp.. kdyz nebudou v dilne, budou nekde jinde.. hospody atd.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 20:21 15. May 2010
by Tretas
Ale aspoň to bude vypadat jako na Rp serveru a ne craft serveru. :)