Page 1 of 1

Jak kontaktovat DM

Posted: 16:52 15. May 2010
by Sigil
Prosim jak muzu kontaktovat DM na PJ channel nikdo nereaguje (ani se mi nic nevypise v chatulogu jakobych nic nepsal), zkousel jsem psat i do party a taky nikdo nejevi zajem pomoci :-(

Jde o to ze jsem svazal svoji dusi s chramem v karkathe zaplatil 1000 a ted nemuzu z podzemi.

Dalsi vec co se mi dneska stala kdyz jsem barvil zbroj byl restart serveru a prisel jsem o ni. Nalogl se na adama a take zadne DM nejevilo zajem alespon odpovedet zdali neco dostanu nebo nedostanu ani psouk.

Nevim co delam spatne ??

Re: Jak kontaktovat DM

Posted: 17:10 15. May 2010
by Luelle
třeba to, že DM není ve hře, i když je na vidět na foru

když píšeš do PJ kanálu, zobrazuje se to jen DM ne tobě

O čem DM neví, to těžko může nahradit..nejlepší a nejjistěšjí je psát PM...

Re: Jak kontaktovat DM

Posted: 17:17 15. May 2010
by Esuliams
Navíc restart je pravidelný ve 14:00 a ve 02:00
To už si musíš ohlídat sám

Re: Jak kontaktovat DM

Posted: 17:29 15. May 2010
by Sigil
Urcite se to nak vyresi :-) Diky

edit: Chvalim GM Luelle za super pomoc.