Page 1 of 2
Trezor v dílně
Posted: 21:37 16. May 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj
dnes se mi stala nemilá věc. Ukládal sem si věci do trezoru a pak když sem se tam díval tak tam nebyly. Zmizelo mi asi 8 kusů železných dubů. To by mi nevadilo, ale já si tam uložil i rozdělané zbraně bez násady 2 bastardy adamant/platina
1 rapír stříbro/ mithril a asi jedna katana titan/platina.
Neví někdo proč to tak mohlo zbugnout? Přitom sem řádně počkal až se obnoví trezor a nic.
Jestli to nemá souvislost s tím jak tam blbl správce dílny.
PS: V trezoru bylo místa dost.
Re: Trezor v dílně
Posted: 23:51 16. May 2010
by kucik
Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?
Re: Trezor v dílně
Posted: 08:41 17. May 2010
by Radim
kucik wrote:Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?
Tak mě zmizelo 7 kousků stínovky.
Re: Trezor v dílně
Posted: 10:34 17. May 2010
by maliarda
kucik wrote:Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?
a mě amulet ze stínovky a rozpracovanej prut meteoru

ale dávala jsem ho tam až pozdě večer, jak se mi povedlo se nacpat do hry...
Re: Trezor v dílně
Posted: 15:27 17. May 2010
by -RoF-
Chmm a mě zmizel i jeden artefakt z bedny v bance,
Dostanu pak náhradu prosím? Naštěstí u takových věcí si dělám screeny. Měl sem dva stejné a ted mám v bedne jen jeden.
Taky sem to tam dal včera.
Re: Trezor v dílně
Posted: 17:55 17. May 2010
by Práček
ehm...tak toho jsem se bal no...jde nejak nahradit to co mi zmizelo? vcera jsem si dal do trezoru 8 prutu adamantinu a jsou fuc...

Re: Trezor v dílně
Posted: 20:02 17. May 2010
by kucik
Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou.

Re: Trezor v dílně
Posted: 20:06 17. May 2010
by maliarda
kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou.

jo, já když dneska otevřela trezor, tak mi to psalo stejný počet předmětů jako včera (aspoň teda myslím

) jen tam ty včerejší věci prostě nebyly... no, tak doufám, že se objeví, dáš vědět, kdy do těch trezorů bude bezpečné vlézt?

Re: Trezor v dílně
Posted: 20:10 17. May 2010
by kucik
maliarda wrote:kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou.

jo, já když dneska otevřela trezor, tak mi to psalo stejný počet předmětů jako včera (aspoň teda myslím

) jen tam ty včerejší věci prostě nebyly... no, tak doufám, že se objeví, dáš vědět, kdy do těch trezorů bude bezpečné vlézt?

Predpokladam, ze po restartu. I kdyby se to nepovedlo opravit, tak tam dam nejakou funkcni verzi.
Re: Trezor v dílně
Posted: 20:46 17. May 2010
by Práček
kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou.

uf tak to doufam...ja si vzpomel ze jsem tam strcil taky 50 prutu zlata a nejsou tam...ale pokud se casem vrati tak budu spokojen
Re: Trezor v dílně
Posted: 00:06 18. May 2010
by kucik
Opraveno.
Re: Trezor v dílně
Posted: 18:48 05. Jun 2010
by Radim
Někde tu bylo už něco podobnýho psáno ale nevím kde tak to píšu sem.
Po vyjmutí rozlegovaných kusů kovu z trezoru to zahlásilo...
Nemůžeš pokračovat v práci jiného řemeslníka..nemám v tom zrovna málo peněž v mojí současné situaci

Re: Trezor v dílně
Posted: 08:27 08. Jun 2010
by nomis_b
Pokud je predmet v trezoru neidentifikovany, tak se nastavi jeho cena na 1.
(ulozil jsem neidentifikovany obraz, kdtery sem s pristim restartem identifikoval, ale jeho cena ve vykupu byla po identifikaci 1)
Re: Trezor v dílně
Posted: 09:29 08. Jun 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:Pokud je predmet v trezoru neidentifikovany, tak se nastavi jeho cena na 1.
(ulozil jsem neidentifikovany obraz, kdtery sem s pristim restartem identifikoval, ale jeho cena ve vykupu byla po identifikaci 1)
Jestli to chapu dobre. Kdyz dam do trezoru dozu na modrem poli (neni identifikovana, nedokazu to) a pak ji za dva real dny vytahnu aby mi ji nekdo identifikoval, bude jeji cena u výkupčího 1gp?
Re: Trezor v dílně
Posted: 09:34 08. Jun 2010
by nomis_b
jo. momentalne se mi to ta stalo.