Page 1 of 2

Trezor v dílně

Posted: 21:37 16. May 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

dnes se mi stala nemilá věc. Ukládal sem si věci do trezoru a pak když sem se tam díval tak tam nebyly. Zmizelo mi asi 8 kusů železných dubů. To by mi nevadilo, ale já si tam uložil i rozdělané zbraně bez násady 2 bastardy adamant/platina
1 rapír stříbro/ mithril a asi jedna katana titan/platina.

Neví někdo proč to tak mohlo zbugnout? Přitom sem řádně počkal až se obnoví trezor a nic.

Jestli to nemá souvislost s tím jak tam blbl správce dílny.

PS: V trezoru bylo místa dost.

Re: Trezor v dílně

Posted: 23:51 16. May 2010
by kucik
Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?

Re: Trezor v dílně

Posted: 08:41 17. May 2010
by Radim
kucik wrote:Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?
Tak mě zmizelo 7 kousků stínovky.

Re: Trezor v dílně

Posted: 10:34 17. May 2010
by maliarda
kucik wrote:Aha... sakra ja jsem delal nejaky upravy, ale nemyslel jsem si, ze by to mohlo zpusobit nejakej problem.
Mel jeste nekdo nejaky problem?
a mě amulet ze stínovky a rozpracovanej prut meteoru :cry: ale dávala jsem ho tam až pozdě večer, jak se mi povedlo se nacpat do hry...

Re: Trezor v dílně

Posted: 15:27 17. May 2010
by -RoF-
Chmm a mě zmizel i jeden artefakt z bedny v bance,

Dostanu pak náhradu prosím? Naštěstí u takových věcí si dělám screeny. Měl sem dva stejné a ted mám v bedne jen jeden.

Taky sem to tam dal včera.

Re: Trezor v dílně

Posted: 17:55 17. May 2010
by Práček
ehm...tak toho jsem se bal no...jde nejak nahradit to co mi zmizelo? vcera jsem si dal do trezoru 8 prutu adamantinu a jsou fuc... :(

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:02 17. May 2010
by kucik
Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou. :)

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:06 17. May 2010
by maliarda
kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou. :)
jo, já když dneska otevřela trezor, tak mi to psalo stejný počet předmětů jako včera (aspoň teda myslím :roll: ) jen tam ty včerejší věci prostě nebyly... no, tak doufám, že se objeví, dáš vědět, kdy do těch trezorů bude bezpečné vlézt? :)

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:10 17. May 2010
by kucik
maliarda wrote:
kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou. :)
jo, já když dneska otevřela trezor, tak mi to psalo stejný počet předmětů jako včera (aspoň teda myslím :roll: ) jen tam ty včerejší věci prostě nebyly... no, tak doufám, že se objeví, dáš vědět, kdy do těch trezorů bude bezpečné vlézt? :)
Predpokladam, ze po restartu. I kdyby se to nepovedlo opravit, tak tam dam nejakou funkcni verzi.

Re: Trezor v dílně

Posted: 20:46 17. May 2010
by Práček
kucik wrote:Tak jsem zjistil, ze to neni tak tragicky. Predmety tam nejspis jsou, akorat se nezobrazujou. :)
uf tak to doufam...ja si vzpomel ze jsem tam strcil taky 50 prutu zlata a nejsou tam...ale pokud se casem vrati tak budu spokojen

Re: Trezor v dílně

Posted: 00:06 18. May 2010
by kucik
Opraveno.

Re: Trezor v dílně

Posted: 18:48 05. Jun 2010
by Radim
Někde tu bylo už něco podobnýho psáno ale nevím kde tak to píšu sem.
Po vyjmutí rozlegovaných kusů kovu z trezoru to zahlásilo...
Nemůžeš pokračovat v práci jiného řemeslníka..nemám v tom zrovna málo peněž v mojí současné situaci :evil:

Re: Trezor v dílně

Posted: 08:27 08. Jun 2010
by nomis_b
Pokud je predmet v trezoru neidentifikovany, tak se nastavi jeho cena na 1.

(ulozil jsem neidentifikovany obraz, kdtery sem s pristim restartem identifikoval, ale jeho cena ve vykupu byla po identifikaci 1)

Re: Trezor v dílně

Posted: 09:29 08. Jun 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:Pokud je predmet v trezoru neidentifikovany, tak se nastavi jeho cena na 1.

(ulozil jsem neidentifikovany obraz, kdtery sem s pristim restartem identifikoval, ale jeho cena ve vykupu byla po identifikaci 1)
Jestli to chapu dobre. Kdyz dam do trezoru dozu na modrem poli (neni identifikovana, nedokazu to) a pak ji za dva real dny vytahnu aby mi ji nekdo identifikoval, bude jeji cena u výkupčího 1gp?

Re: Trezor v dílně

Posted: 09:34 08. Jun 2010
by nomis_b
jo. momentalne se mi to ta stalo.