Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Posted: 21:56 16. May 2010
Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Potřebuji se zeptat co je to za chybu. Jelikož jsem všechno kontroloval a je to vše pořádku tak si nevím rady, ale největší záhada je, že na druhém počítači na kterém má taktéž NWN mi to funguje bez problémů, ale když se chci lognout na tomto počítači na stejné acc (pochopitelně se stejnýma CD Klíčema) tak mi to píše tudle hlášku.
Potřebuji se zeptat co je to za chybu. Jelikož jsem všechno kontroloval a je to vše pořádku tak si nevím rady, ale největší záhada je, že na druhém počítači na kterém má taktéž NWN mi to funguje bez problémů, ale když se chci lognout na tomto počítači na stejné acc (pochopitelně se stejnýma CD Klíčema) tak mi to píše tudle hlášku.