Page 1 of 1

Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Posted: 21:56 16. May 2010
by Xaarth
Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Potřebuji se zeptat co je to za chybu. Jelikož jsem všechno kontroloval a je to vše pořádku tak si nevím rady, ale největší záhada je, že na druhém počítači na kterém má taktéž NWN mi to funguje bez problémů, ale když se chci lognout na tomto počítači na stejné acc (pochopitelně se stejnýma CD Klíčema) tak mi to píše tudle hlášku.

Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Posted: 23:25 16. May 2010
by sandoftime
Xaarth wrote:Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče
Potřebuji se zeptat co je to za chybu. Jelikož jsem všechno kontroloval a je to vše pořádku tak si nevím rady, ale největší záhada je, že na druhém počítači na kterém má taktéž NWN mi to funguje bez problémů, ale když se chci lognout na tomto počítači na stejné acc (pochopitelně se stejnýma CD Klíčema) tak mi to píše tudle hlášku.
a zadáváš správné heslo?

nejlíp uděláš, když z toho počáku kde ti to funguje, vezmeš soubor nwnplayer.ini a překopíruješ tam co ti to nefunguje

Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Posted: 23:43 16. May 2010
by kucik
To je problem pri prihlasovani na bioware master server. Mas registraci na bioware? Pokud ne, mas zaznam v hosts? Viz casto kladene dotazy.

Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Posted: 19:39 18. May 2010
by Xaarth
Děkuju za rady.Chyba byla v hosts souboru jsem ho změnil.

Re: Chyba: neplatné jméno nebo heslo hráče

Posted: 22:15 18. May 2010
by Arsen
Nemáš zač :D