Page 1 of 1
Lahve
Posted: 12:04 16. Jul 2007
by Hassan
Takzne napadlo me jestli to ovsem pujde.....Vsechno co je ve skle (lektvary,voda,pivo,stavy,.....)To vsechno by se po pouziti vracelo zpet do inventare jako lahev.Vetesnik by je mohl vykupovat zpet (2zl)....A aspon by se na Thalii nepovalovaly vsude strepy z lahvicek ktery se vsude odhazujou.
No a zajima me jesi to bude fungovat a co na to eventuelne rikaji hraci.....

Posted: 12:34 16. Jul 2007
by photter
logiku to má ale je to citelný rozbalancování kraftu, lahve sou důležitá surovina a jejich snadná dostupnost úplně změní poměry některejch řemesel, to je spíš otázka na buildery než na hráče
Posted: 12:44 16. Jul 2007
by Daanri
no prave o to ide...akonahle by boli lahve takto lahko dostupne stratil by vyznam ten co tie lahve vyraba...zrazu by nebol dopyt po jeho odvetvi craftu
Posted: 13:09 16. Jul 2007
by Hassan
Ne ne tak jsem to nemysel vsak ta lahev muze mit jiny uznaceni nez v craftu treba "pouzita lahev"A ta uz by se v craftu nedala pouzit...Me slo sis jen o to ze by se ty lahve za nakej malej peniz vykupovali a kdo by se s tim nechtel v inventari tahat hodil by to na zem a kdo by sel okolo a chtel si je vzit ,vzal by je a sam prodal u vetesnika.....
Posted: 14:13 16. Jul 2007
by Daanri
a jakej to ma potom zmysel? predavat 100flasi po 2zl u vetesnika? to sa mi zda zbytocne
Posted: 14:57 16. Jul 2007
by Hassan
Proc zbytecny?Postava vypije nejakej obsah z lahve a tu lahev bud ponese s sebou v inventari dal nebo ji z inventary vyhodi na zem a kdo pujde okolo tak si ji muze vzit a prodat....Me slo jen oto aby se ta lahev jen tak nevyparila do vzduchu.
Posted: 15:05 16. Jul 2007
by Daanri
Nezatazovalo by nahodou server ked by sa vsade povalovali hromady flasy, bo pri mnozstve lektvarov co niektori nosia by nevyhadzoval jednu ale hromady flias po lokaciach?
Mne sa to zda uplne zbytocne vyhadzovat flase po lokaciach, alebo ist za obchodnikom a predat mu hromadu flasy po 2zl. Myslite aj trochu na zivotne prostredie Thalie.
Posted: 16:32 16. Jul 2007
by Zyga
Už vidim druidy a hraničáře jak sbíraj z divočiny kvanta flašek a nadávaj na ty prasata co to pohazujou kde jim to od ruky upadne

Posted: 21:44 16. Jul 2007
by melvik
Tak jak tak, na zemi by melo byt ninimum veci, kvuly vykonu serveru. Sice mame servik vykonej ale nebudem mu zbytecne pritezovat dalsi lagovitou vecickou.
Timhle zpusobem bysme se dostaly k ohryzkum z jablek, peckam ze svestek....
RP se da hrat na pouzite lahve. Napriklad kdyz potrebujes prazdnou lahvicku trebas v questu tak vypijes obsah a dm bere ze tu lahvicku stale mas. Takove nehmotne zbytky se mi liby mnohem vic.
Pokud je to kvuly zlatkam tak vcelareni je vyborne na prividelek bez nebezpeci pokousani jezevci

Posted: 21:59 16. Jul 2007
by 566344
melvik wrote:Pokud je to kvuly zlatkam tak vcelareni je vyborne na prividelek bez nebezpeci pokousani jezevci

Nelobbuj!
