Page 1 of 2
chyby v lokacích
Posted: 13:28 18. May 2010
by efu_redo
Mám dotaz. V některých lokacích se postava neustále zadrhává o terén i když jde po rovné cestě. Čím to je? Dá se to nějak opravit? Bejvá to občas důvod smrti. NPC si cestu najde automaticky a nezadrhává se, PC naopak díky tomu umírá. Dá se s tím něco dělat?

Re: chyby v lokacích
Posted: 13:59 18. May 2010
by efu_redo
Z takové smrti mám vážně rozporuplné pocity.

Re: chyby v lokacích
Posted: 14:14 18. May 2010
by kucik
V jaký lokaci? Kde konkrétně?
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:15 18. May 2010
by efu_redo
kucik wrote:V jaký lokaci? Kde konkrétně?
Je jich opravdu hodně, většinou nejsou moc nebezpečné. Zkusím si s tím dát práci a dám sem screeny se zakroužkovanou pozicí, kde to je.
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:17 18. May 2010
by Yohan
jj..byl jsem tam taky..je to doopravdy hodne neprijemne...nemohl jsem se poradne ani hnout...nazev lokace jeste dodame
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:17 18. May 2010
by efu_redo
Yohan wrote:jj..byl jsem tam taky..je to doopravdy hodne neprijemne...nemohl jsem se poradne ani hnout...nazev lokace jeste dodame
Je to u hodně lokací, sepíšu všechny které objevím a dodám screeny
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:21 18. May 2010
by Cairon
Venkovní nebo vnitřní ? Les nebo tráva , jeskyně nebo krypty ?
Jo jestli si někdo stáhnul aktivně ten overide od Worma tak jste v pytli Thalie ho nepodporuje ... ukazuje vám to věci které tam ve skutečnosti nejsou a pokud obíháte neexistující věci tak narážíte do těch existujících , které nevidíte.
Rejty by Vám mohl vyprávět jak se divil proč sázím stromy do prostřed cest...
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:24 18. May 2010
by efu_redo
Cairon wrote:Venkovní nebo vnitřní ? Les nebo tráva , jeskyně nebo krypty ?
Jak jsem říkal, vyfotím, zakroužkuju a dám sem obrázky. Vím, že to je na cestě do karaty, tam je tráva. Pak je to na cestě v dorénským hvozdu, kde jdeš po cestě a zadrháváš se. Pak to je u medvědí jeskyně v krýnských horách, kde když jdeš k jeskyni po ,,skalách´´ zadrháváš se nehorázně a když po posílení příšer víš, že máš utéct a skoro utečeš, zadrhneš se a chcípneš.
Edit: *píská si a drbe se na svých skoro nových vlasech, koutkem oka kouká po Caironovi, co on na to*
Edit Cairon: Chyba je u tebe ... nejnom že si přišel o vlasy , ale navíc ti bohové hází neviditelné klacky pod nohy
Prostě smůla smůlovatá...já ti dám rouhat se !
Další Edit: Je to nespravedlivé. Vyjádříš svůj nesouhlas s vládnoucí stranou a oni tě už trestají. Kde to sakra jsme?

A je jedno zda jde jen o boha. Modlím se třikrát deně před spaním, ráno a před obědem. Mám tvou fotku pod polštářem a dokonce v nočním šuplíčku.

Re: chyby v lokacích
Posted: 14:30 18. May 2010
by Yohan
jo..je velmi flustruji videt..jak se na tebe zene rozezlenej meda a zasekleho v terenu te pote bezduvodne kouse do krku...a to mam zviratka rad
Re: chyby v lokacích
Posted: 14:35 18. May 2010
by Yohan
Edit Cairon: Chyba je u tebe ... nejnom že si přišel o vlasy , ale navíc ti bohové hází neviditelné klacky pod nohy

Prostě smůla smůlovatá...já ti dám rouhat se !
dobre..kdyz je hazou jemu....v poradku...ale proc i me?

Re: chyby v lokacích
Posted: 14:40 18. May 2010
by Yohan
Další Edit: Je to nespravedlivé. Vyjádříš svůj nesouhlas s vládnoucí stranou a oni tě už trestají. Kde to sakra jsme?

A je jedno zda jde jen o boha. Modlím se třikrát deně před spaním, ráno a před obědem. Mám tvou fotku pod polštářem a dokonce v nočním šuplíčku.
no teda...trestas ho jeste moc malo

Re: chyby v lokacích
Posted: 14:41 18. May 2010
by Luelle
Re: chyby v lokacích
Posted: 16:02 18. May 2010
by -darkvision-
Tebe mame na plose, neboj se

Re: chyby v lokacích
Posted: 12:34 04. Jun 2010
by Bluud_Elf
V Ivory v levem dolnim rohu mapy je nejaky neviditelny objekt mezi domkem a stromem, kde z hlavni cesty vystupuje mala cesticka a je temer nemozne tudy projit. Je to malickost, ale kazda opravena chybka dobra ne?
A ctyri nejblizsi domky na leve strane Ivory nejsou zamceny, ale nemaji zadny prechod.
Karatske Lazne v Slechticke ctvrti nejsou zamceny a nemaji prechod nikam.
Parfemy-modni doplnky v Slechticke ctvrti maji prechod co nikam nevede.
Nevim jestli je to bug, nebo ne, ale probehl jsem celou Karathu a Ivory a nikde se neda koupit Krumpac.
Nakonec jsem tedy nasel dilny. Celou dobu sem se snazil dostat do dilen ve meste a nenapadlo me, ze je to dole vsechno namackany v jedny mistnosti dole ve sklepe. Jestli se muzu zeptat, proc nejsou normalne dilny pro kazdou profesi zvlast nahore ve meste? Nebylo by to pochopitelnejsi?
Animace pri kutani uhli se nezobrazuje. U ostatnich kovu to jede normalne, ale u uhli jen stoji postava a nehybe se.
Re: chyby v lokacích
Posted: 12:52 04. Jun 2010
by Sveneld
V ivory to dělají stíny domů myslim, jeden na jihu jak se jde k jezevcum a pak jeden dva u kneze nahore, po trave, ci po ceste je to pruchozi zaseknete se o stin domu, aspon co mam ja zkusenost