Page 1 of 1
Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 20:42 18. May 2010
by Sigil
Ahoj,
Funguji bonusy za 5bodu v techto skillech?
Tumble +1AC za 5 bodu
Spellcraft +1 saving throw proti vsem kouzlum za 5bodu
Poku ano, pocita se bonus za cisty skill (tak jak se mi ukaze pri levelupu) bez upravy za staty?
Dekuji
Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 20:47 18. May 2010
by kucik
Ano
Ano
Ano

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 20:52 18. May 2010
by -darkvision-
Tady bych mel jeden dotaz, kerej mi dlouze vrta hlavou. Kdyz si vemu zamereni na dovednost (akrobacii) to je +2 myslim.
A budu mit akrobacii v zakladu 8. Tak se mi prida +1AC nebo +2AC (2ze zamereni + 8ze zakladu, coz je 10)?
Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 20:57 18. May 2010
by KaTo
-darkvision- wrote:Tady bych mel jeden dotaz, kerej mi dlouze vrta hlavou. Kdyz si vemu zamereni na dovednost (akrobacii) to je +2 myslim.
A budu mit akrobacii v zakladu 8. Tak se mi prida +1AC nebo +2AC (2ze zamereni + 8ze zakladu, coz je 10)?
Ne, featy se nepočítají. Ani Epické zaměření +10.
Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 06:10 19. May 2010
by -RoF-
No u thumbel (akrobacii) se počítá jen čistý skill jak máš při klikání lvlu.
Ale u spellcraftu (čarozpytu) se počítá vše, teda aj čistý skill, aj zaměření, aj boosty na int a tak dále

prostě aktuální skilll /5
Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 08:41 19. May 2010
by Grunt
Takže pokud mám s holí a se vším čarozpyt třeba 50, tak mam dohromady +10?
Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 08:47 19. May 2010
by Istvan
Grunt wrote:Takže pokud mám s holí a se vším čarozpyt třeba 50, tak mam dohromady +10?
Ano nyni to tak funguje. Na to, ze hrajes maga dlouhou dobu, by si mel pozorovat tyhle "drobne" detaily vic

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 09:12 19. May 2010
by Grunt
Já to nesledoval, protože na mně nikdo nic nikdy nekouzlil. Teda nedávno Aria tak mě to zajímá... Dík za osvětlení

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Posted: 09:46 19. May 2010
by -RoF-
Grunt wrote:Já to nesledoval, protože na mně nikdo nic nikdy nekouzlil. Teda nedávno Aria tak mě to zajímá... Dík za osvětlení

Joo čarozpyt je taková nenápadná, ale velice užitečná věc
Ono když ti někdo hodí pod nohy banshe s TO 40 a ty máš výdrž 30, jo tak se musíš trošku bát, ale když máš výdrž 30 a k tomu třeba aj ten čarozpyt 45 tak už si za vodou.....skoro
