Page 1 of 1

Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 20:42 18. May 2010
by Sigil
Ahoj,

Funguji bonusy za 5bodu v techto skillech?

Tumble +1AC za 5 bodu
Spellcraft +1 saving throw proti vsem kouzlum za 5bodu

Poku ano, pocita se bonus za cisty skill (tak jak se mi ukaze pri levelupu) bez upravy za staty?

Dekuji

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 20:47 18. May 2010
by kucik
Ano
Ano
Ano :)

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 20:52 18. May 2010
by -darkvision-
Tady bych mel jeden dotaz, kerej mi dlouze vrta hlavou. Kdyz si vemu zamereni na dovednost (akrobacii) to je +2 myslim.
A budu mit akrobacii v zakladu 8. Tak se mi prida +1AC nebo +2AC (2ze zamereni + 8ze zakladu, coz je 10)?

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 20:57 18. May 2010
by KaTo
-darkvision- wrote:Tady bych mel jeden dotaz, kerej mi dlouze vrta hlavou. Kdyz si vemu zamereni na dovednost (akrobacii) to je +2 myslim.
A budu mit akrobacii v zakladu 8. Tak se mi prida +1AC nebo +2AC (2ze zamereni + 8ze zakladu, coz je 10)?
Ne, featy se nepočítají. Ani Epické zaměření +10.

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 06:10 19. May 2010
by -RoF-
No u thumbel (akrobacii) se počítá jen čistý skill jak máš při klikání lvlu.

Ale u spellcraftu (čarozpytu) se počítá vše, teda aj čistý skill, aj zaměření, aj boosty na int a tak dále ;) prostě aktuální skilll /5

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 08:41 19. May 2010
by Grunt
Takže pokud mám s holí a se vším čarozpyt třeba 50, tak mam dohromady +10?

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 08:47 19. May 2010
by Istvan
Grunt wrote:Takže pokud mám s holí a se vším čarozpyt třeba 50, tak mam dohromady +10?
Ano nyni to tak funguje. Na to, ze hrajes maga dlouhou dobu, by si mel pozorovat tyhle "drobne" detaily vic :wink:

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 09:12 19. May 2010
by Grunt
Já to nesledoval, protože na mně nikdo nic nikdy nekouzlil. Teda nedávno Aria tak mě to zajímá... Dík za osvětlení ;)

Re: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Posted: 09:46 19. May 2010
by -RoF-
Grunt wrote:Já to nesledoval, protože na mně nikdo nic nikdy nekouzlil. Teda nedávno Aria tak mě to zajímá... Dík za osvětlení ;)
Joo čarozpyt je taková nenápadná, ale velice užitečná věc :wink:

Ono když ti někdo hodí pod nohy banshe s TO 40 a ty máš výdrž 30, jo tak se musíš trošku bát, ale když máš výdrž 30 a k tomu třeba aj ten čarozpyt 45 tak už si za vodou.....skoro :roll: