Page 1 of 1
ztráta kouzel po odlogu
Posted: 08:41 19. May 2010
by černý vlk
se zaklínačem po meditaci mám určitý počet kouzel. Po relogu se počet kouzel zmenší (asi přestane platit bonus za charisma ve věcech). Dá se to nějak ošéfovat?
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 09:52 19. May 2010
by kucik
Můžeš si na tu chvilku boostnout charismu.
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 11:25 19. May 2010
by G14
černý vlk wrote:se zaklínačem po meditaci mám určitý počet kouzel. Po relogu se počet kouzel zmenší (asi přestane platit bonus za charisma ve věcech). Dá se to nějak ošéfovat?
tohodle sem si u me postavy nevsimla........bonus za charizma z veci se mi neodecita pri relogu,to bude necim jinym asi
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 11:48 19. May 2010
by maliarda
Ani mě nepadají...počet kouzel po relogu zůstává...
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 11:51 19. May 2010
by marii
Me obcas kouzla padaji.....
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 12:32 19. May 2010
by černý vlk
aha..no protože přijdu zhruba o 2 kouzla z každé školy..takže když si něco naplánuji a spadne mi to, po nalogování je to v háji a musím čekat na další meditaci. Děje se to někomu takto u zaklínače přímo? Dalo by se to pořešit i jinak než boostnutím charismy před odlogem? (charismu už nemám, jako zaklínač mám málo kouzel na to)
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 13:00 19. May 2010
by G14
ted si tak vzpominam,asi pred mesicem se mi stalo ze sem nalogla ISabell,zameditovala a po chvili odlogla,po znovunalognuti mi ubylo jedno kouzlo z kazdeho kruhu kouzel.......byla to ale chvilkova zalezitost tak na 5 dni hrani
vubec netusim cim to mohlo byt.........veci na charizmu sem nikdy nesundavala
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 13:13 19. May 2010
by černý vlk
kucik wrote:Můžeš si na tu chvilku boostnout charismu.
nešlo by to prosím jinak?
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 17:12 19. May 2010
by kucik
Já netušim, proč ti to padá.
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 17:27 19. May 2010
by KaTo
Nemáte subrasy s bonusem do statů? *dumá* Že by haprovali?
btw - třeba zloděj má bug, že mu občas

, nefunguje DEX do AC...jetli tohle není něco podobného. //jsem laik, jen mě to napadlo
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 18:12 19. May 2010
by Derken-
KaTo wrote:
btw - třeba zloděj má bug, že mu občas

, nefunguje DEX do AC...jetli tohle není něco podobného. //jsem laik, jen mě to napadlo
To se stává např. když ti zaplete etercap či pavučina, ale to se dex postavám moc nestává

Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 18:30 19. May 2010
by G14
to nebude tim,treba ja zadnou subrasu nemam.....
hold nezbyva nic jineho Černý vlku nez doufat,ze ti to casem prestane blbnout jako me

Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 18:34 19. May 2010
by černý vlk
G14 wrote:to nebude tim,treba ja zadnou subrasu nemam.....
hold nezbyva nic jineho Černý vlku nez doufat,ze ti to casem prestane blbnout jako me

no, ono se to děje pořád, už od prvního levlu...ale jak tak koukám, asi se s tím budu muset smířit
Re: ztráta kouzel po odlogu
Posted: 21:48 19. May 2010
by kucik
A nebo je druha moznost, zkusit to s nekym, komu to neblbne a zjistit, co delate jinak.