Page 1 of 1

Aura giberlingů

Posted: 07:54 20. May 2010
by Radim
Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců

Re: Aura giberlingů

Posted: 10:22 20. May 2010
by Rejty
Radim wrote:Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců
Některý aury dělají strach jen zvířatům.

Re: Aura giberlingů

Posted: 10:53 20. May 2010
by Radim
Rejty wrote:
Radim wrote:Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců
Některý aury dělají strach jen zvířatům.
Tak to by to zvíře,ale nesměl být drow

Re: Aura giberlingů

Posted: 10:53 20. May 2010
by Rejty
To dostal kouzlem, ne aurou.

Re: Aura giberlingů

Posted: 10:58 20. May 2010
by Radim
Rejty wrote:To dostal kouzlem, ne aurou.
Ok to mi stačí

Re: Aura giberlingů

Posted: 17:21 20. May 2010
by Derken-
Těch aur co maj NPC a nic to nedělá je spousta, at už normální nebo někteří bossové.
A ano, bylo to kouzlo :) Koukej příště do logu, na auru by jsme házeli oba. Todle bylo kouzlo a tobě neprošlo přes SR a mně jo ;)

Re: Aura giberlingů

Posted: 17:26 20. May 2010
by Radim
Derken- wrote:Těch aur co maj NPC a nic to nedělá je spousta, at už normální nebo někteří bossové.
A ano, bylo to kouzlo :) Koukej příště do logu, na auru by jsme házeli oba. Todle bylo kouzlo a tobě neprošlo přes SR a mně jo ;)
No nechci to tu spamovat ale zdrhal si ty ne já :mrgreen:

Re: Aura giberlingů

Posted: 11:19 22. May 2010
by zachy
Mozna to byla aura pro pratelske bytosti. To ze to byla aura neznamena ze to musi hned nekomu skodit kdyz do ni vejde.