Aura giberlingů
Posted: 07:54 20. May 2010
Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců
Některý aury dělají strach jen zvířatům.Radim wrote:Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců
Tak to by to zvíře,ale nesměl být drowRejty wrote:Některý aury dělají strach jen zvířatům.Radim wrote:Mají auru která asi u většiny buguje a nic nedělá.Kousek od bosse pak ale jeden z party dostal strach takže zlobí asi jen u některých jedinců
Ok to mi stačíRejty wrote:To dostal kouzlem, ne aurou.
No nechci to tu spamovat ale zdrhal si ty ne jáDerken- wrote:Těch aur co maj NPC a nic to nedělá je spousta, at už normální nebo někteří bossové.
A ano, bylo to kouzloKoukej příště do logu, na auru by jsme házeli oba. Todle bylo kouzlo a tobě neprošlo přes SR a mně jo