Page 1 of 1

Par technickych chyb co se u mne objevily

Posted: 18:22 20. May 2010
by M4rSX
Zdravim kdyby měl někdo nějakou radu jak se těchto chybiček zbavit byl bych za ní rád.

1) Nezobrazují se mi některé věci - některé postavy vidím jako hlavy bez těla nebo u obchodníků místo modelů věcí vidím bíle obdélníky

2) Pády hry - hra mi padá když koukám k obchodníkovi co nabízí za zboží

Code: Select all

Failed to load Placeable model plc_portal2.mdl
Failed to load Placeable model plc_portal2.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Unknown Update sub-message
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Unknown Update sub-message
Failed to load Placeable model plc_portal2.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
Failed to load Placeable model plc_kelp33.mdl
3) NPC jako nepřátelé - některé NPC které by měli být přátelské vidím červeně jako nepřátele. Nejdřív je musím praštit než s nima můžu promluvit například se jedná o toho ošklivýho démona v očistci

Re: Par technickych chyb co se u mne objevily

Posted: 08:09 21. May 2010
by -RoF-
Zkus si nahrát ty hlavy ke stažení, je to dole.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm

Jinak proč máš rudé (nepřátelské) NPC to teda nevím. Reinstal NWN to jistí :wink:

Re: Par technickych chyb co se u mne objevily

Posted: 09:29 21. May 2010
by kucik
Možná trochu bordel v hacích, případně v CEPu. Zkus to vyházet a znova stáhnout.