ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 20:48 20. May 2010
Čtvrtý velký letní sraz se kona 30. července až 1. srpna 2010
Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce je srub, sice v něm jsou staré a plesnivé podsady, ale da se tam natáhnout plachta, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!!
Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory.
Jedou:
- Rejty, Žorž, Luelle, Rudi, Sváča, Jaara +1, Sorrow, Groll, Tao Kan, Durduin, Krata, Jonny, Pepa48, Melvik +1, Igor, Nomis +1(n.), Lenulasek, KaTo, Yohan, Bahnak, -darkvision-, Derken-, Berserk +Fiona(p.), Bóďa +1, Sendys +1, jogobello, Fox
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo
Neví:
-
Nejedou:
- Kucik, Maku, Radim, Kora + Lubo, Marvin, Neithan
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce je srub, sice v něm jsou staré a plesnivé podsady, ale da se tam natáhnout plachta, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!!
Jedou:
- Rejty, Žorž, Luelle, Rudi, Sváča, Jaara +1, Sorrow, Groll, Tao Kan, Durduin, Krata, Jonny, Pepa48, Melvik +1, Igor, Nomis +1(n.), Lenulasek, KaTo, Yohan, Bahnak, -darkvision-, Derken-, Berserk +Fiona(p.), Bóďa +1, Sendys +1, jogobello, Fox
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo
Neví:
-
Nejedou:
- Kucik, Maku, Radim, Kora + Lubo, Marvin, Neithan
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!