Page 1 of 1

Byliny

Posted: 18:34 21. May 2010
by Radim
Lokace Sopka-K průsmyku Chik´uarovo

je tu buglá šlehavka zobrazuje se u ní přímo název a nejde sbírat
je to snad jediný místo kde sem ji našel tak by bylo fajn aby fungovala

díky

Re: Byliny

Posted: 18:58 21. May 2010
by -darkvision-
Yop tohle sem sem chtel taky dat ale zapomnel jsem.
Tady mate screen.

Re: Byliny

Posted: 17:18 23. May 2010
by Luelle
snad už je to pryč, mělo by to být zná po restartu napište pak sem, jestli už tam není