Page 1 of 1

Gruberik

Posted: 20:06 21. May 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj,

co se dnes stalo z jednou částí Grueberiku? Nebylo tam venku žádné NPC a jen tam ležel pytlík zlata, jako by to vymlátil hráč nebo tak. Přitom v druhé části NPC byly.

a nebo je to chybka?

Re: Gruberik

Posted: 20:22 21. May 2010
by efu_redo
utok drowů?

Re: Gruberik

Posted: 02:13 22. May 2010
by sandoftime
nebo chyba frakce a nějaké npc to tam vyrubalo

Re: Gruberik

Posted: 09:12 22. May 2010
by maku
A jedno štěně porubalo všechny NPC, jo? :mrgreen:

Hej, sakra on to smazal... pff

Re: Gruberik

Posted: 11:15 22. May 2010
by Yohan
JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven :?

tak znova :D

Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze se zachrani utekem do blizke osady..no a jak to dopadlo vsichni vite...zkazena osada Gruberik byla po pravu potrestana a hodny dorucovatel balicku prezil :oops:

Re: Gruberik

Posted: 11:21 22. May 2010
by Luelle
Yohan wrote:JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven :?

tak znova :D

Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze se zachrani utekem do blizke osady..no a jak to dopadlo vsichni vite...zkazena osada Gruberik byla po pravu potrestana a hodny dorucovatel balicku prezil :oops:

no počkej...asi vypustíme speciální rasu Gruberických psů, která má obzvláště vymazlenou alergii na listonoše

Re: Gruberik

Posted: 11:24 22. May 2010
by Yohan
no jo no...sem nevedel,ze nemaj zadnou obranu(takova divocina a zadna domobrana) a ze ten Prastarej vlk bude tak vytrvalej....jinak bych se nechal sezrat*snazi se..aby ta posledni slova znela verohodne*...fakt 8)

navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106...abych se nestal kamenou dekoraci v bazinach xD

Re: Gruberik

Posted: 22:23 22. May 2010
by DenGrasse
No, čert vzal novej zéland! Teda gruberik.. stejně tam žili samí divný lidi...