Vrozené zbraňe
Posted: 14:07 23. May 2010
zdravim, jen sem se chtěl zeptat jak je to s vrozenými zbraněmi jestli se také počítají pro finty, protože (alespoň já) sem si nevšiml že by tam byli uvedené, dále se pak chci zeptat jestli někdo nevíte, počítají-li se bonusy za vylepšený boj bezezbraně i pro vrozené zbraně.