Page 1 of 5
Krejci - update
Posted: 23:47 24. May 2010
by zachy
Moje dnesni nalezy:
1. Siti z jednoho druhu kamenu: Zkousel jsem Alexandrit + mistrovskou kuzi:
Pro nastartovani je potreba 2 alexandrity, poté se vytvori rozpracovany kus a jeden alexandrit v kontejneru zustava.
Vysledek: Vyuziti jednoho sutru vic jak na 100%, Vysledna cena predmetu je rovna souctu 2 alexandritu + kuze + lepidla + nejaky ty procenta.
Vydelek: o cenu 1 sutru vyssi nez ma byt nebo aby to sezralo 2 sutry
2. craft verze 18.5.10 ukazuje u vsech vyrobku ILR 1
+ dodatecne spis dotaz (mozna jsem to nekde prehledl):
Nenasel jsem moznost vyroby bojovych rukavic pro mnicha, pochopil jsem spravne, ze rukavice a chranice budou nyni sjednoceny, nenasel jsem moznost vyroby cepic.
EDIT: Uuuups

Ted jsem cetl v sekci Napady a pripominky

Mno aspon tu je pripraveny prostor
Re: Krejci - update
Posted: 07:36 25. May 2010
by nomis_b
Sije se ze 2 kamenu. kdyz mas jen alexandrit, melo by to sebrat 2alexandrity.
(teda v tvem pripade to sebralo jenom 1 , coz je spatne. mkrnu na to)
Craft verze ILR: hm, mrknu na to. veci stylu +3 do skillu ale tusim ILR maji +/- mit 1.lvl zkousel si treba +3 OC ?
Rukavice = bojove rukavice= chranice . ono uz se to samo podle toho vyrobi, teda jako podle sutru.
Ad cepice: doplnim, az se k tomu dostanu (a budu mit chut)
Re: Krejci - update
Posted: 09:18 25. May 2010
by zachy
nomis_b wrote:...
Craft verze ILR: hm, mrknu na to. veci stylu +3 do skillu ale tusim ILR maji +/- mit 1.lvl zkousel si treba +3 OC ?
...
OC jsem jeste nenasel jen jsem zkousel asi 2 sutry, Vim ze veci +7 do skillu davaly ILR 1, i kdyz jsem mel vyjmecny kus tk taky ILR.
ILR u charisma +3 bylo 9, takze to +7 bylo asi na hranici

Re: Krejci - update
Posted: 10:09 25. May 2010
by jachyra
Poslušne hlásim, že u mňa pri vyrobených veciach z veľmajstrovskej kože ani nepíše požadovaný lvl

naisto to viem povedať o tvrdenej koženej zbroji z veľmajstrovskej kože + ohnivý opál

Re: Krejci - update
Posted: 14:13 13. Jul 2010
by Bluud_Elf
Opraveno ci stale trva?
Re: Krejci - update
Posted: 06:41 20. Sep 2010
by gimlicek
Při výrobě kapuce se kapuce neobjeví v inventáři. Napíše to "HOTOVO", ale v inventáři nic není. Stane se tak ještě před přidáním kamenů a lepidla.
Re: Krejci - update
Posted: 08:17 20. Sep 2010
by nomis_b
jasne... neni to v palete. zapomnel jsem to exportnout.
zkusim to poslat jeste ted. Nez to bude nahrane, nebude fungovat vubec zadna kapuce.
Re: Krejci - update
Posted: 16:11 23. Sep 2010
by gimlicek
Nyní se šití kapucí trošku vylepšilo, ale stále to není ono. Po prvotním šití se skutečně přidá do inventáře kapuce-polotovar, ale když se pak šije s lepidlem a kamínky, tak to na konci výroby napíše hotovo, ale finální kapuce se už žádná v inventáři neobjeví
Re: Krejci - update
Posted: 17:08 23. Sep 2010
by nomis_b
gimlicek wrote:Nyní se šití kapucí trošku vylepšilo, ale stále to není ono. Po prvotním šití se skutečně přidá do inventáře kapuce-polotovar, ale když se pak šije s lepidlem a kamínky, tak to na konci výroby napíše hotovo, ale finální kapuce se už žádná v inventáři neobjeví
aha. dobre vedet. zkusim to opravit.
Re: Krejci - update
Posted: 17:42 23. Sep 2010
by gimlicek
Díky nomisi

Re: Krejci - update
Posted: 22:33 23. Sep 2010
by nomis_b
hm.. me se deje vsechno spravne v mem modulu. zkusim to jeste preesportnout, ale mela by tam byt posledni verze a item tam evidentne teda nahranej je.
Pokud teda se vam z kuze udela kapuce do inventare (teda ne vec, co ma treba -33%, ale skutecna vec : kapuce z XXte kuze, s napsanym IRL, a verzi craftu.)
Re: Krejci - update
Posted: 10:45 24. Sep 2010
by kucik
Je dobré napsat přesný postup, aby ho mohl nomis při testování zopakovat.
Re: Krejci - update
Posted: 13:01 24. Sep 2010
by gimlicek
Takže jak to tedy probíhá:
1) vezmu obyčejnou usušenou a vylouhovanou kožku a ušiji kapuci-polotovar, která se mi objeví v inventáři jako item s názvem "kapuce obyčejná" bez vlastností.
2) přidám obyčejné lepidlo a dva nefrity, nastavím hlavní, vedlejší materiál a jejich poměr a šiji dál. Když ušiji celých 100% a ve výpisu se objeví hláška HOTOVO, do kůže se vejde jen prvních 20%kamenů. V tomto momentě by se mi měla v inventáři objevit hotová kapuce s nějakými vlastnostmi, jenže právě tady je ten problém, že se nic neobjeví. Krejčovský stav funguje jako žrout materiálu, co už nic nevydá.
Re: Krejci - update
Posted: 22:44 24. Sep 2010
by zachy
Tak jsem si říkal, jestli neni chybka třeba v jen určitym typu kapuce, ale mistrovská + ohnivý achát.... taky se kapuce vyrobila a je fuč
Re: Krejci - update
Posted: 11:30 25. Sep 2010
by nomis_b
me se vsechny vase kombinace objevuji normalne.
Mozna ja probelm v otm, ze se neobjevi u PC hrace, ale objevi se v tkalcovskem stavu.
Zkusim to s pristim updatem pozmenit, tak uvidime az bude nahrany.