Page 1 of 1
Plátneř
Posted: 16:50 26. May 2010
by slencak
Ahoj, udělal jsem vyjmečnou zbroj, ale nemá nic extra. Je z mědi a cínu, tak by mě zajímalo jstli je to normální?
Re: Plátneř
Posted: 16:59 26. May 2010
by KaTo
slencak wrote:Ahoj, udělal jsem vyjmečnou zbroj, ale nemá nic extra. Je z mědi a cínu, tak by mě zajímalo jstli je to normální?
Mno..já myslím, že vyjímečná už je třeba tím, že nemá záporné bonusy (vyjma té elektriky). Protože třeba luky z těchto kovů dělané jsou zásadně -1 vylepšení (a hůř

). A zbraně na blízko nejspíš taky. Až bronz a železo má nějaké ty "pozitiva", který stojí za to "vzít" do ruky.
Re: Plátneř
Posted: 17:10 26. May 2010
by slencak
Ne, bez postihu dělam normálně, tak sem od toho vyjmečného čekal víc.
Re: Plátneř
Posted: 18:09 26. May 2010
by de Aers
slencak wrote:Ne, bez postihu dělam normálně, tak sem od toho vyjmečného čekal víc.
Co si jako čekal z mědi a cínu ?

Re: Plátneř
Posted: 18:12 26. May 2010
by jachyra
Abych povedala dačo k veci, tak dakedy podľa toho názvu aj čosi robilo, nie som si istá, či náhodou nie nejaký dmg proti škretom navrch abo tak, to som si istá. Ale možno je to tak prislabý predmet, že sa tá výnimočná schopnosť ani neprejavila

v opačnom prípade by to asik mala byť chyba.
Samozrejme, to môžem len povedať svoj postreh, vyslovene čo k tomu môže povedať len ten, kto to robil. Nomiiiiiiiis?
Re: Plátneř
Posted: 08:19 27. May 2010
by nomis_b
Hm... no je mozne, ze jsem tam omylem dal neco, co na zbrojich byt nemuze.
Tusim ze by tam melo byt neco jak o OC +1 proti skretoidum.
ale jisty si nejsem...
Kazdopadne ze je to vyjimecny kus, mel by mit zvysenou cenu, takze pokud si ho zamyslel jen prodat, tak si na tom vydelal, i kdyz se tam ta vlastnost nevypsala. Pripadnou nejakou vymenu, kdyby si ji nutn epotreboval ti muze provezt leda DM.