Page 1 of 1

problém s výkupem surovin

Posted: 20:55 26. May 2010
by hondaco
zdravím, mam tu menší problém při vykupování surovin viz. přiložený soubor, asi se mi neco spatně nahrálo, prosím o radu. Díky
th.jpg

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 21:03 26. May 2010
by Bahnak
jediní výkupčí VŠEHO jsou v karathe...

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 21:43 26. May 2010
by hondaco
No ja děkuju za radu, ono to takhle funguje všude, kde je možnost prodat suroviny, se hlavně jedná o to zobrazení a nemožnost poznat co vlastně vykupuje a ne kde to mam prodat.

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 08:37 27. May 2010
by nomis_b
tenhle rozhovor by se ti VUBEC nemel otevrit.. je to proste chyba, ze tam jeste zustal z dob, kdy craft na Thalii fungoval uplne jinak.

natezene suroviny nelze jinak prodat nikde na Thalii. Maximlane bylinky lze nekdy prodat u korenarky, nebo u ruznych NPC, a to jen kdyz je zrovna shani.

Pokdu treba natezit uhli, ci cin, a chces je prodat je moznost toto udleat pres obchodu u NPC v karathskem svazu obchodniku (severni brana - tam jak je nejvice koni). Tam si to totiz mohou koupit ostatni hraci. Jinac je mozne to leda orpacovat a pak to koupi NPC uplne. ale cena bude umerne mala krokum zpracovani. A to pak koupi NPC vykupci v dilnach, vetsinou podle schematu: kameny - zlantik, kovy- kovar, drevo - truhlar atd..

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 10:14 27. May 2010
by jachyra
Ja bych sa pridala k jednému problému s výkupom surovín a to jest alchymistické výrobky. Lektvary dakedy vykupoval tuším krejčír? Ale teraz som prebehla všetkých obchodníkov a ani jeden ich nechce :( je ale aj možné, že som pozabudla, kde sa predávajú.

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 10:16 27. May 2010
by nomis_b
alchymii vykupuje NPC, ktere vykupuje i trofeje a to jedine kdyz je date na stolek.

Re: problém s výkupem surovin

Posted: 23:54 27. May 2010
by jachyra
Dík moc, to mi totálne vypadlo .. a ja som zbytočne obiehala karatský zväz obchodníkov a divila sa XD