Page 1 of 1
Stan Marlin - přímluvné dopisy
Posted: 21:59 26. May 2010
by mandos
*Toto je kabela kam si Stan ukládá přímluvné dopisy od přátel které mu snad dopomohou do Armády*
//prosím ať píšou pouze ti kteří byli IC požádáni a nezapomeňte na uvedení svého a mého jména:)
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Posted: 08:00 27. May 2010
by rotona
Dobrý den, dovolte mi prosím abych se představila jmenuji se Rotona , bez příjmení prostě jen Rotona .
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ,dobru a spravedlnosti proti bezpráví, zlu a nespravedlnosti. Vždy stojí na straně Karathského práva , dbá a podporuje rozhodnutí městské rady. Ve vystupování k poctivým lidem je vždy slušný a uctivý .
Při setkání s nepřístojnými tvory zla či práva nedbajících obyvatel je vždy rozvážný , zbrklost a neuvážené chování není jemu vlastní. Je - li požádán o pomoc snaží se dle svých sil vždy pomoci.
K temným silám je nesmiřitelný.
I když se říká že každý máme sve špatné vlastnosti tak u tohoto mladeho muže se mi je zatím nepodařilo nalézt. Ať se již hlásí do jakekoli složky státu či města , do jakékoli organizace bráníci dobro a slabší občany před zlem a chamtivci , všude tam bude pan Stan Marlin vítanou posilou.
Děkuji Vám za dočtení a přeji Vám mír v duši a dlouhý život .
Rotona 18.11.1509
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Posted: 09:14 28. May 2010
by -RoF-
Zdravím,
se Stanem jsem se o to bavila, sice mě udivilo, že chce k armádě, ale je to jeho věc.
Chtěl moji přímluvu a nebo hodnocení. Tak tedy....
Dle mě by Stan byl pro Armádu ku prospěchu už díky tomu, že rozumí tajemství přírody a případně i proměnám v různé stvoření.
Hodil by se jistě jako dobrý zvěd a průzkumník neznámých míst.
Za mě, ale potřebuje lepší trénink a musí se naučit protivníka líp odhadnout, což by ho armáda naučila.
Toť ode mě vše.
polodračice Aria Oria
PS: Zákonů dbá jak je třeba, což se taky málo vidí.
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Posted: 15:43 28. May 2010
by Blacmin
Zdravim. Drowové nás unesli, mučili a pak na nás prováděli pokusy.Nevěděli, že Stan je proměněný v dráčka. Potom, co drowové někam odešli, se Stan proměnil zpět do podoby člověka a přeřízl nám provazy, probojoval nám cestu ven přes divný příšery a vcelku nás dostal až do Ivory.
Arruzar
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Posted: 20:15 28. May 2010
by marii
Dobry den!
Byla jsem pozadana Stanem Marlinem o napsani primluvneho dopisu pro jeho prijeti do Karathske armady.Protoze ho znam jako muze ,ktery se chova cestne a je ochoten pomoci slabsim,jeho prosbu jsem peclive zvazila a rozhodla ,ze si moji primluvu plne zaslouzi.Vim ,ze umi menit sve podoby a jiz nekolikrat diky teto schopnosti zachranil zivot nekolika osobam,zcela jiste by diky svym vlastnostem byl dobrym vojakem Karathskeho kralovstvi.Vice at za nej mluvi jeho ciny.
S pozdravem Miawill Mellefer
vrchni carodejka baronky Dogany Canisove