Page 1 of 1

Zapletení - Entangle

Posted: 22:43 27. May 2010
by Urlraen
Při seslání kouzla neudělá vůbec nic. Jen efekt rostlin rosoucích ze země. Podle popisu z wiki by měl postižený házet na reflexy a při neúspěchu být zapleten. Pří úspěchu by měl být zpomalen na polovinu. Ale nevšiml jsem si v logu hodu a ani toho, že byl cíl nějakým způsobem zpomalen. Na webu v úpravách kouzel tam o zapletení zmíňka není.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 22:47 27. May 2010
by kucik
A nemas treba freedom of movement?

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 22:52 27. May 2010
by Urlraen
Zkoušel jsem to na šedýho skřeta náčelníka. Co vim tak jen zuřil. Grafický efekt volnosti pohybu neměl.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 08:19 28. May 2010
by -RoF-
Možná měl ten feat druida.

http://nwn.wikia.com/wiki/Woodland_stride

To znamená že nemusí mít volnost pohybu, ale stačí tohle, což ani není vidět a ta réva ho nechytí nebo zapletení teda.

Ale pravda, že když sem hrál druidku, tak to fungovalo zvláštně to kouzlo.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 09:20 28. May 2010
by kucik
A mel bys vubec v tomhle pripade viedt hod NPC?

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 10:06 28. May 2010
by Urlraen
Dál jsem to teda zkoušel na koboldy a nic. Ani se na mě nerozběhli když jsem jim to hodil pod nohy. Summon druidskou chůzi lesem nemá a nic mu to neudělalo. Já tam stál a nevypsalo mi to taky nic. Za mnicha mi to když mám imku na nějaké kouzlo, které je na mě sesláno tak to vypíše něco v tom stylu: Imunita na mysl. Ale ono to prostě neudělalo nic, jakoby tam nebylo nic.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 11:04 28. May 2010
by -darkvision-
kucik wrote:A mel bys vubec v tomhle pripade viedt hod NPC?
Nevim jak v tomto pripade, ale at mag sesila nejaky kouzlo na NPC, at plosny nebo cílený jen na jednoho, vždy se vypíše bud hod a nebo je npc imunní.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 12:57 28. May 2010
by tao kan
ja to včera zkoušel na skřety a taky nic, zadnej vypis na hod...nic....

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 12:47 02. Jun 2010
by -RoF-
Testoval sem to s druidkou a přijde mi to taky divné.

Její medvěd si hodil na reflexy jen jednou a nepřišlo mi že by byl zpomalený. Kdoví jak je tam ta pravděpodobnost hodu.

Re: Zapletení - Entangle

Posted: 16:34 02. Jun 2010
by Urlraen
Další test na broucích. Sesláno na skupinku a ta nijak nereagovala. Těsně přes skončením kouzla si mě jeden všiml a hodil si na reflexy (určitě na reflexy a ne na strach). Avšak ani zapletení ani zpomalení se nekonalo.