Page 1 of 1
Plivníci
Posted: 07:36 28. May 2010
by Prometheus
Dnes rano som si zbehol na plivnikov a na moje velke prekvapenie tam namiesto nich boli nejaky netopieri.Tak sa chcem opytat ci plivnici boli presunuty alebo proste odstraneny.
Re: Plivníci
Posted: 07:43 28. May 2010
by Tretas
Už jsem je někde viděl, takže hledej.

Re: Plivníci
Posted: 12:49 28. May 2010
by venomeq
Jsou presunuty do jine lokace...kdo hleda ten najde...
Re: Plivníci
Posted: 14:05 28. May 2010
by -darkvision-
A ja dokonce vim kde

Re: Plivníci
Posted: 17:48 28. May 2010
by Prometheus
Ok to mi staci.Mam teraz na hru menej casu tak som si chcel byt isty ze nehladam zbytocne.
Re: Plivníci
Posted: 17:50 28. May 2010
by Rejty
Proč je tak vyhledáváš?
Re: Plivníci
Posted: 17:57 28. May 2010
by Prometheus
Perie plivnika je alchymisticka ingrediencia.

Teda aspon bola.