Page 1 of 1

velitel strazi v Isilu

Posted: 13:00 28. May 2010
by Xantipa
Na povrchu je v balickove sluzbe moznost odnest balik pro velitele strazi do Isilu, ale toto NPC nema rozhovor udelany tak, aby si balicek prevzal.

Re: velitel strazi v Isilu

Posted: 13:36 28. May 2010
by efu_redo
Xantipa wrote:Na povrchu je v balickove sluzbe moznost odnest balik pro velitele strazi do Isilu, ale toto NPC nema rozhovor udelany tak, aby si balicek prevzal.
Možnost tam je.

Re: velitel strazi v Isilu

Posted: 13:38 28. May 2010
by venomeq
myslim ze to nedavas primo velitely ale jeho zastupci ...jistej si ted nejsem...sedej u toho stolu v hospdoe dva...jeden z nich to bere...

Re: velitel strazi v Isilu

Posted: 13:48 28. May 2010
by efu_redo
venomeq wrote:myslim ze to nedavas primo velitely ale jeho zastupci ...jistej si ted nejsem...sedej u toho stolu v hospdoe dva...jeden z nich to bere...
Tak tak.