Page 1 of 1
HIPS
Posted: 11:34 30. May 2010
by Inulthor
Zdar všem!
Rád bych se pozeptal jak je tu vlastně hips řešen, nemyslím technickou stránku, to jsem si přečetl, ale mám na mysli rp vysvětlení té schopnosti. Ve světech podle dnd jako Forgotten Realms, Dragonlance, Ironthrone nebo podobné je to vysvětleno tak, že Stínový tanečník se částečně ukryje ve sféře stínů a pohybuje se v ní, proto může zmizet i těsně před obličejem v poledním slunci...Tak mě zajímá, jestli je to tu také tak nebo je to pořešeno jinak, či snad vůbec...
Díky za odpovědi..
Re: HIPS
Posted: 11:39 30. May 2010
by efu_redo
Inulthor wrote:Zdar všem!
Rád bych se pozeptal jak je tu vlastně hips řešen, nemyslím technickou stránku, to jsem si přečetl, ale mám na mysli rp vysvětlení té schopnosti. Ve světech podle dnd jako Forgotten Realms, Dragonlance, Ironthrone nebo podobné je to vysvětleno tak, že Stínový tanečník se částečně ukryje ve sféře stínů a pohybuje se v ní, proto může zmizet i těsně před obličejem v poledním slunci...Tak mě zajímá, jestli je to tu také tak nebo je to pořešeno jinak, či snad vůbec...
Díky za odpovědi..
Bylo to tu zmíněno, ano je tomu tak.
Re: HIPS
Posted: 13:26 19. Sep 2010
by maxik
Dobrej,
sem tu novej a přemýšlím, jeslti si udělat SDčko, docela by mě zajímalo jak tu přesně funguje HIPS, vím, že trvá jedno kolo než se zapne, ale chtěl bych to vědět přesněji, třeba jestli se mi mezitím, než se to zapne zpomalí rychlost pohybu, jestli můžu provádět nějaké jiné akce, než chůzi, pokud můžu vůbec chodit atd. Předem díky za odpověď

Re: HIPS
Posted: 14:35 19. Sep 2010
by nomis_b
ihned po vyjiti ze stinu (az uz mas hips, ci nemas) automaticky dostanes postihy -50 ke skryvani a tichemu pohybu na dobu cca 1 kolo (ty postihy dostavas i kdyz otevres nejakou truhlu, takez si to na ni muzes vyzkouset).
po tom cca 1 kole ty postihy zmizi. Tedy muzes "HIPSnout" i kdyz mas ten postih, ale nicemu se neschovas. ale kdyz te nepratele vidi v dobe skryvani, tak na tebe neprestavaji utcoti, kdyz se ti skill zase zvedne na puvodni uroven.
Re: HIPS
Posted: 22:17 19. Sep 2010
by Krata
prakticky: seš ve skrytu, zautočíš, dostaneš na kolo -50 do jmenovaných vlastnotí, ale během této doby můžeš dělat cokoliv.. utikat, útočit, mluvit, vyhrožovat.. po cca. jednom kole ti postih zase spadne a můžeš skočit do hips
udělalo se to proto že SD byl před úpravou hroznej vrah, mohl ho srazit jen bojovník, jehož hráč měl dobré reflexi a mágové si prakticky neškrtli pokud na sobě neměli nějaké ubližující štíty
Re: HIPS
Posted: 10:10 20. Sep 2010
by maxik
Díky moc za odpovědi, nakonec na to SD stejně asi prdím

Re: HIPS
Posted: 15:49 10. Dec 2010
by Silvaner01
Jen malej dotázek...
Vyvolání potvory ze svitku vyhodí hipsera z hipsu, nebo zustává skrytej?
Re: HIPS
Posted: 16:14 10. Dec 2010
by Sielencer
Jj, budeš vyhozen ještě než svitek stačíš přečíst... Asi proto že při čtení musíš zaklínadlo vyslovovat nahlas aby se projevilo.
Lepší by ale možná bylo kdyby člověk šeptal a z hipsu vypadl až při samotném kouzle. Takhle než to přečtu tak už na mě několik protivníků běží a kouzlo mnohdy ztratí efekt
