Page 1 of 1

Podtemno města

Posted: 14:06 30. May 2010
by Arsen
Hagol
- chrám portarix mnohotvář - není vidět ( viz. portarix.jpg ) Opraveno

Cheel
- přístav - rizzgarova kovárna schválně zamčený ? ( viz. rizz.jpg ) Neni dokoncena
- náměstí - krejčí má ceduli s nápisem vrhací zbraně, stejné označení i na mapce ( viz. vrhaci.jpg ) Opraveno

Re: Podtemno města

Posted: 14:24 30. May 2010
by Arsen
náměstí - kovárna - nejde přechod, schválně ? ( viz. prechod.jpg ) Opraveno-docastne uzamcen.
univerzita - magický obchod - Loria - nabízí něco k prodeji, ale nic nemá, nabízí učení čaroděje, ale nefunguje to. ( viz. loria.jpg ) Opraveno - nefungujici dialogy docastne odebrany.

Hagol - stalo se mi, že NPC bloknuli most, dá se s tím něco dělat ? ( viz. most.jpg ) Opraveno

Re: Podtemno města

Posted: 16:08 30. May 2010
by Arsen
Charaxs
- velká pavučina - xianin chrám - kněžká má zbytečnej dialog 4,5,6 ( viz. dialog.jpg ) Opraveno
- nové město - krejčí - barvířka v dialogu chybý j - "něaké" ( viz. nejake.jpg ) Opraveno
- velká pavučina - akademie války a stínů - Mist Wartolris - vyučije "stinovye" tanečníky. Opraveno
- nové město - valdril hudební nástroje - stále je tam "šechtična" ,)

všechno takový blbosti spíš no :)

Re: Podtemno města

Posted: 22:22 30. May 2010
by Arsen
Má sem vůbec něco takovýho smysl psát ? :D protože některý chyby sem psal už rok zpátky a nikdo to neopravil :D ( viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 975#p45975 )

Re: Podtemno města

Posted: 23:57 30. May 2010
by KaTo
Arsen wrote:Má sem vůbec něco takovýho smysl psát ? :D protože některý chyby sem psal už rok zpátky a nikdo to neopravil :D ( viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 975#p45975 )
Chlape nestraš, bo třeba přechod od Dornova útočiště na Ivory (a to je docela fatální přechod :twisted: ) se opravuje už...měsíc? :D :D
Prechod opraven.

Jo a to nemluvím o tom, že podobně "vadný přechod" je někde ve stokách v Karathě (jestli mě paměť neklame, je to "pravý" přechod mezi šlechtickou čtvrtí a západní branou a jen co na něj zase narazím, nahlásím v patřičném topicu, ale jaksi se tam v nejbližší době "dobrovolně" nepodívám :twisted: abych si to ověřil)