Page 1 of 1

Hag-grar

Posted: 17:31 30. May 2010
by artaxas
Zdravím chci se zeptat jak si mám jako postava vysvětlit Hag-grar. Na jednu stranu je stále obléhán, na druhou stranu se k němu nedá dostat, protože se Isilská pevnost otočila o 90° a navíc bitva o centrum města ještě nebyla a pokud ani nebude, tak v IC novinkách není o osudu války a Hagu nic psané. Rád bych jen věděl jak to teď je, vím že je teď na prvních místech převrat v Karatě a jiné. Předem dík za odpověď.

Re: Hag-grar

Posted: 17:41 30. May 2010
by Derken-
Pokud mě oči neklamali, tak je za A dostupný a za B se nech překvapit :)

Re: Hag-grar

Posted: 17:42 30. May 2010
by Tretas
Derken- wrote:A dostupný
Cesta která k němu vždy vedle z Isilu z ničeho nic vede do Karathy.

Re: Hag-grar

Posted: 17:46 30. May 2010
by Derken-
Tretas wrote:
Derken- wrote:A dostupný
Cesta která k němu vždy vedle z Isilu z ničeho nic vede do Karathy.
CEsta která vedla dřív do Doubkova je taky jinde, stejně jako do větrného udolí? Najdi si jinou ne?

Edit: doufám že si nepletu názvy těch měst, nejsem na povrchu každej den :)

Re: Hag-grar

Posted: 18:13 30. May 2010
by artaxas
Díky -Derken-, spíš bych ocenil kdyby se prosím vyjádřil dengrasse nebo někdo z týmu jak to teda je, estli je již dobytý, nebo se dobývá nebo snad jestli vyhráli. . .

Re: Hag-grar

Posted: 20:58 30. May 2010
by DenGrasse
OOc: Hag Grar by už v modulu být neměl, pokud je dostal se tam omylem přinějakém nahrání staré zálohy...

IC: Hag Grar byl dobyt a je obsazen armádou.

PS: doufám :mrgreen: ... pokud je to jinak, nechť mne někdo opraví.

Re: Hag-grar

Posted: 21:15 30. May 2010
by artaxas
díky, to sem chtěl vědět.

Re: Hag-grar

Posted: 21:55 30. May 2010
by maku
DenGrasse wrote:PS: doufám :mrgreen: ... pokud je to jinak, nechť mne někdo opraví.
oprava pro Vás bude poprava - aby bylo jasno :mrgreen:

Re: Hag-grar

Posted: 02:47 31. May 2010
by Krata
jo Hag už padl.. byl tak dlouho obléhán že obyvatelé už museli pochcípat hlady :)

Re: Hag-grar

Posted: 12:27 30. Sep 2010
by Treason
Ehm mohl bych poprosit nějaké ochotné DM, aby mě a bráchu vytáhlo z lodi směr Kel - Hag? Já vůbec nevěděl, že se tam nedá dostat :oops:

acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka

Díky.

EDIT: Už sme venku