Page 1 of 1

Pomocník kováře

Posted: 01:18 31. May 2010
by slencak
Kde je zakopanej pes...měl sem mu snad donést 24ingotů a teprve potom bych dostal 3x větší cenu?*promne vous*

//pokud je to v pořádku , tak se omlouvam za spam

Re: Pomocník kováře

Posted: 07:40 31. May 2010
by nomis_b
No dal ti za XX ingotu XX zlata, jak rikal? Jestli jo, tak je vse OK.

Jestli se ti ve vypisu nejdrive pricte zalto a pak odecte med.. to uz je jedno. Hlavne pokud je vysledek tak, jak inzerovalo NPC.

Re: Pomocník kováře

Posted: 08:38 31. May 2010
by -darkvision-
Podle me to je v poradku. Jednalo se jen o med, coz je druhy kov. Za ks bys dostal 3gp, on ti dal trojnasobek = 9gp a ztratil si 5ks pokad se dobře dívám a to je skutecne 45gp.
Pokad se divis nad cenou, tak vycisteny kov ma malou cenu, i u vysokych kovu pak. Pokad ale prodavas pruty a on ti dava trojnasobek, uz mas za to vice, protoze tam se to navysuje tou přísadou - dle toho jak je draha.

Re: Pomocník kováře

Posted: 11:51 23. Sep 2010
by slencak
Ahoj, chtěl jsem prodat prut meteoru za 3x větší cenu než dá jakýkoli jiný obchodník. Dostal jsem 15k , pokud stojí legur 10k neměl bych dostat 30k?


Asi se sámi sebe ptáte kdo je tak **** , že prodá meteor za 15/30k :roll:
1. kouknul jsem na plátnéřský přísady
2. něměl bych hrát tak dlouho do noci

//vyřešeno s nomisem po PM, jen bych tedy poprosil o náhradu pěněz děkuju.

Re: Pomocník kováře

Posted: 11:39 25. Sep 2010
by slencak
Vyřešeno. Děkuju.