Page 1 of 1

Voda

Posted: 17:51 31. May 2010
by -RoF-
U hodně lokací, které se měnily, ted není možnost u potoků, řek, jezírek a tak dále nabrat vodu a nebo se napít.

Re: Voda

Posted: 12:18 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Napis jmena lokaci. Jinak s tim tezko muze nekdo neco udelat.