Page 1 of 1
Olath Deis
Posted: 21:56 31. May 2010
by Lord_Berserk
v hospode neni jedinej alkohol ...
a je vporadku ze hostinskej prodava drogy jako mesicni kvet apod. ?

Re: Olath Deis
Posted: 07:36 01. Jun 2010
by Derken-
Lord_Berserk wrote:v hospode neni jedinej alkohol ...
a je vporadku ze hostinskej prodava drogy jako mesicni kvet apod. ?

Myslim, že nějaký chlast najdeš v doupěti rozkoše, ale nevím jestli zrovna Berse tam pustí

Re: Olath Deis
Posted: 07:49 01. Jun 2010
by Luelle
Mozkomor nemá?
Re: Olath Deis
Posted: 09:03 01. Jun 2010
by nomis_b
nema. pri updatech pronajimatelnych pokoju se mu jaksi vytratil sortiment a ja ho tam nemuzu dat. jedine jine WB (treba Kucik ?) ktery ma modul.
Re: Olath Deis
Posted: 16:15 10. Jun 2010
by Bluud_Elf
Koupe pokoju funguje nejak divne, nektery jsou zamceny porad, jiny porad odemceny. Nezalezi jestli clovek zaplati, nebo ne a neni tam zadna moznost soukromi. Chtelo by to nejak doladit. Diky
Re: Olath Deis
Posted: 16:18 10. Jun 2010
by nomis_b
hodne pokoju je pronajatych za 20 gp na spani.
zadni 3 pokoje se dajipronajmout na mesic a budou jen tvoje.
nabidku na tyto pokoje jsou uverejneny na letačcích vytetovaných na jedné zombii v Olath Deis.
Stačí jen hledat..
Re: Olath Deis
Posted: 13:54 29. Jun 2010
by Bluud_Elf
Alkohol bude po uploadu.