Page 1 of 2
nastavení odporu
Posted: 12:30 01. Jun 2010
by Silvaner01
Stává se mi nepříjemná věc.
Lognu do hry, někdo, většinou ty spodní mi prásknou odpor /je vidět když otevřu okno hráčů/
jenže přelezu jednu nebo dvě lokace a polovina odporů mi zmizí, ta druhá pulka tam zustává
po celou dobu hry, v případě že někdo hodí odpor pruběžně během hrani, tak je to, to samý,
sem tam zmizi po přechodu lokace, sem tam i vydrží.
Re: nastavení odporu
Posted: 12:36 01. Jun 2010
by Derken-
Silvaner01 wrote:Stává se mi nepříjemná věc.
Lognu do hry, někdo, většinou ty spodní mi prásknou odpor /je vidět když otevřu okno hráčů/
jenže přelezu jednu nebo dvě lokace a polovina odporů mi zmizí, ta druhá pulka tam zustává
po celou dobu hry, v případě že někdo hodí odpor pruběžně během hrani, tak je to, to samý,
sem tam zmizi po přechodu lokace, sem tam i vydrží.
Tak s tim sem se ještě nesetkal. V životě se mi to nestalo, tak si ho na nás budeš holt muset naklikávat sám
To WB: Myslíte že to má něco společnýho s tím, že používáme příkaz "/pc dislike" a nenaklikáváme to ručně?
Re: nastavení odporu
Posted: 12:38 01. Jun 2010
by zachy
Je mozny, ze se ti urciti hraci museli na moment odpojit a kdyz se pripoji, tak je defaultne v odporu nemas. Noo a nebo jestli jsi relognul ty

Re: nastavení odporu
Posted: 12:42 01. Jun 2010
by Silvaner01
zachy wrote:Je mozny, ze se ti urciti hraci museli na moment odpojit a kdyz se pripoji, tak je defaultne v odporu nemas. Noo a nebo jestli jsi relognul ty

ee, ani oni , ani já nerelogoval..
jsem to zjistil tak jsem si toho začal víc všimat a je to opravdu hned po přechodu z lokace
Re: nastavení odporu
Posted: 12:45 01. Jun 2010
by zachy
Je jedno jaká lokace nebo jen určitá? Tak či tak je to zvláštní ale

Re: nastavení odporu
Posted: 12:47 01. Jun 2010
by DarK_cz
by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to.

Re: nastavení odporu
Posted: 12:50 01. Jun 2010
by Urlraen
To může bejt daný tím, že to někomu padá a proto se odpory nestihnou nebo zapomenou znova nastavit. Přeci jenom půlka v tomhle případě znamená 3 - 4 hráče

Nemůže to být tím?
Edit: Koukám, že Zachy mě přeběhl

Re: nastavení odporu
Posted: 12:52 01. Jun 2010
by DarK_cz
DarK_cz wrote:by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to.

nebo kdyby to blblo dal že se přez lokacku vypinaji disliky tak by chtělo aby byl nějakej system ktery by hlidal to že ten dislike na ty podtemnacky subrasy by byl napořád a to sami aby měli podtemnacke subrasy k povrchovym subrasam. že normalni hrač by si nemohl zrušit sam dislike na podtemnackou subrasu. Mohlo by to jen DM/WB a to jen při questu třeba. tim by se zamezilo padani disliku.
Re: nastavení odporu
Posted: 12:55 01. Jun 2010
by Silvaner01
zachy wrote:Je jedno jaká lokace nebo jen určitá? Tak či tak je to zvláštní ale

Vim určitě, že jedna lokace to nebyla, někdy Alw, někdy Karatha, někdy i jinde.
Urlraen wrote:To může bejt daný tím, že to někomu padá a proto se odpory nestihnou nebo zapomenou znova nastavit. Přeci jenom půlka v tomhle případě znamená 3 - 4 hráče

Nemůže to být tím?
Edit: Koukám, že Zachy mě přeběhl

Navic to upřesním, zrovna u někoho ze Zaundarů se mi stalo - chystám se přejít lokaci,
na poslední chvili mi v pravým okně skočí od něho odpor, objevim se za přechodem na druhé straně,
kuknu do výpisu hráčů a už tam odpor nemám.
Re: nastavení odporu
Posted: 13:06 01. Jun 2010
by Silvaner01
DarK_cz wrote:by chtělo spiš aby WB vymysleli něco jako vztahy mezi rasama(popřipadne subrasama) že prostě když se logneš za podtemnackou subrasu tak aby automaticky se nastavil odpor vsem v tu dobu hrajicim subrasam povrchu a i naopak. Myslim že už sem to někde viděl a fungovalo to.

Nejde až tak o subrasu, vždyť dislik muže kliknout kdokoliv, ale pokud si toho nevšimnu,
ve chvili kdy mi ho dává, přelezu dvě lokace a potkám postavičku, co na mě zautočí bez
nakliknutýho disliku, budu tam stát jak jouda
Vim že určitý věci se dají změnit v nastavení, nebo souborech, ale tohle mě nikdy nepotkalo no....
Necháme vyjádření na WB , třeba s něčím přijdou.
Re: nastavení odporu
Posted: 17:04 01. Jun 2010
by -darkvision-
Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat?
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit.

Re: nastavení odporu
Posted: 18:03 01. Jun 2010
by bouk
Existovalo někde na valutu tzv. ukazovátko jako ooc předmět, hrač si ho mohl dat do rychlé lišty, nakliknout trefit myší postavu na kterou chci dát odpor a cvak. Hráč nemusí lézt do výpisu hráčů a ztrácet drahocené vteřiny, které lecky znamenají mnoho...
ps: když tak nad tim přemejšlim, parkrát (vickrat než 2x ) jsem měl tu čest z drowem a přiznam se že jsme teda na ukazovátko ani nepomyslel...ale to bude asi tim malym lvl .)
Re: nastavení odporu
Posted: 18:10 01. Jun 2010
by zachy
-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat?
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit.

Mno ale je v tom dost zavaznej problem a to prodlouzeni bojovy reakce znevyhodneneho hrace. Jednak ma proti modry postave snizeny spot tusim a mnoho dalsich veci, ale navic kdyby hral za maga tak na modrou postavu mozna tak muze zakouzlit plosny kouzla, protoze jina ho nezrani tusim.
Re: nastavení odporu
Posted: 18:13 01. Jun 2010
by Derken-
zachy wrote:-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat?
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit.

Mno ale je v tom dost zavaznej problem a to prodlouzeni bojovy reakce znevyhodneneho hrace. Jednak ma proti modry postave snizeny spot tusim a mnoho dalsich veci, ale navic kdyby hral za maga tak na modrou postavu mozna tak muze zakouzlit plosny kouzla, protoze jina ho nezrani tusim.
A z toho plyne, že příště první reakce až uvidíte drowa nebude KD, ani prst smrti, ani issac, ale hledání člověka v playerlistu.. A my budeme mít třeba čas něco napsat, než se objevíme v podsvětí

Re: nastavení odporu
Posted: 18:45 01. Jun 2010
by venomeq
-darkvision- wrote:Hm a v čem je problém?
Že pak když uvidíš postavu a bude to drow a bude modrej, že nezačneš hned utíkat?
Pokad dojde na boj, tak si ten odpor můžeš manuálně nastavit.

Nez to clovek nastavi tak to trva....uz vidim ten zalozenej topic ve smyslu Sejmul mne drow bez odporu to je proti pravidlum a td....vazne chces aby si na to hraci stezovaly? a ver ze se vzdy takovy blbci najdou.....