Page 1 of 1
pasti
Posted: 10:33 02. Jun 2010
by sandoftime
nachystal jsem na zem dvě, npc je proběhlo a místo aby se spustil efekt, pasti zkrátka zmizly
efekt se vůbec nespustil
Re: pasti
Posted: 10:48 02. Jun 2010
by sandoftime
ted se mi to stalo znova, konkrétně se jedná o ohnivé pasti, ostatní fungují normálně
Re: pasti
Posted: 12:35 02. Jun 2010
by zachy
Tak ohnive pasti jsou snad na reflexy a pri spravnym hodu neudelaj nic
Re: pasti
Posted: 13:16 02. Jun 2010
by KaTo
80% pastí je na reflexy. Úspěšný hod proti TO pasti znamená, že dostaneš "jen" 50% dmg, pokud nemáš feat Evasion = mnich, zloděj, SD (případně Improved Evasion), pak nedostaneš nic.
Btw - nespuštění pasti vypadá (jak jsem kdysi vyčetl):
1) past se "položí" několik pixelů nad/pod texturu země, zmizí ve "vzducho prázdnu" = není čím by se spustila.
2) lagýýýýýýýý!!
Osobně jsem zažil (ne na Thalii), že pasti spouštěl kdokoli, kdo nebyl se mnou v grupě (navzdory tomu, že byl "modrý"), případně pasti mizeli...prostě *plop* a položená past byla pryč (a ne, nesebral ji nikdo v hide).
Re: pasti
Posted: 13:46 02. Jun 2010
by nomis_b
nekdy past pri polozeni zmizi, ale da se najit, pomoci hledani... je to divne, ze musis hledat vlastni past, ale kdyz ji nenajdes a neco ta past zabije, tak nedostanes XP.
Jinac hodne pasti pri uspesnem prehozeni reflexu NPC neudea zadny efekt (graficky) ale samozrejme zmizi, protoze byla spustena. Podle me je to problem, ze kdyz nejake NPC je moc velke, tak graficky efekt spusteni se zobrazi nekde "uvnitr" NPC, a zvenci teda nejde videt.
Pri prehozeni muze samozrejme dojit k mznostem, ze NPC ma 0ve dmg (imky, evasion atd..) nebo tak male dmg, ze se to neprojevi (treba uberes 10HP z 1000)
Re: pasti
Posted: 19:35 02. Jun 2010
by sandoftime
tak znova, položil jsem past, zlobr jí proběhl a v ten moment past zmizela
dělá to pouze ohnivá past
zlobr nemá únik a hlavně efekt se vůbec nespustil