Page 1 of 1

krejčí a kapuce?

Posted: 14:39 03. Jun 2010
by monstera
Ještě nejsou nahrané na server nebo musím něco stáhnout, aby sly šít kapuce ?

Re: krejčí a kapuce?

Posted: 18:01 03. Jun 2010
by Lolipop
Asi se musí ještě počkat,taky sem nedočkavá. :oops:

Re: krejčí a kapuce?

Posted: 18:04 03. Jun 2010
by nomis_b
asi totam jeste kucik nanahral. bude to normlane volitelne, jako ostatni veci.. nic skryteho. jen si pockat (.