Page 1 of 1
krejčí a kapuce?
Posted: 14:39 03. Jun 2010
by monstera
Ještě nejsou nahrané na server nebo musím něco stáhnout, aby sly šít kapuce ?
Re: krejčí a kapuce?
Posted: 18:01 03. Jun 2010
by Lolipop
Asi se musí ještě počkat,taky sem nedočkavá.

Re: krejčí a kapuce?
Posted: 18:04 03. Jun 2010
by nomis_b
asi totam jeste kucik nanahral. bude to normlane volitelne, jako ostatni veci.. nic skryteho. jen si pockat (.