Page 1 of 1

po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:20 03. Jun 2010
by mandos
zdravim dneska po náhlém restartu v 17:59 moje poostava ztratila vše co získala za poslední hodinu hry zhruba jde o 1200xp, 15000 zlatých, 5 librové srdce půldraka z krynských hor a kůže samice sněžného tygra nevim co z toho mam reálnou šanci získat zpět ale pokud aspoň něco byl bych rád kdybych se ktomu dostal bohužel nemam screeny ale aspoň ty věci mi dosvědčí dva další hráči dyžtak
Edit: teda pardon 1700xp

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:22 03. Jun 2010
by zachy
Já ztratil mnišské rukavice když jsem si opravoval věci...

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:31 03. Jun 2010
by venomeq
Muzu to Stanovy dosvedcit...minimalne hodinu sem ho tahal po krynu aby neco naexpil ....posledne pred padem mi teloval ze mu chybi zhruba 1500exp do lvlu....Srdce z puldraka mel taky a kuzi sem mu daval ja osobne....co se tyce zlata by to nak odpovidalo pulce z pokladu co sme nasly.

Divne je ze mne expy nezmizely ..co se tyce veci zadne sem stejne nezbyral a zlato sem nechal Wuanovi a Stanovi.

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:35 03. Jun 2010
by jachyra
Ja môžem len potvrdiť, že to v poslednom čase neskutočne blbne, mne klasicky miznú craft XP po páde, ale s nižšími postavami som zažila aj straty klasických XP

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:36 03. Jun 2010
by Arsen
Mě většinou zmizej xp co sem dal tak 10-15 minut před pádem

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:38 03. Jun 2010
by mandos
teda ještě nevim jestli to stim má společné ale až na chvilkové výjimky jsem celou tu hodinu byl proměněný a taky mívám problémy že mě to po každém restartu hodí o několik lokací zpět ale jinak mi pak nic nechybí to jen teď

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:45 03. Jun 2010
by White wolf
Taktéž jsem měla pocit,že se mi ztratily nějaký xpy po pádu,ale já ne to až tak nekoukám....pravda u low lvlíku to celkem bolí,ale co už. Občas se mi ztratí kouzla.

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:49 03. Jun 2010
by venomeq
White wolf wrote:Taktéž jsem měla pocit,že se mi ztratily nějaký xpy po pádu,ale já ne to až tak nekoukám....pravda u low lvlíku to celkem bolí,ale co už. Občas se mi ztratí kouzla.
prave ze u low lvlu to zas moc neboli...ale na 20 lvlu prijit treba o 10K xp to uz je docela rana:D

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 08:15 06. Jun 2010
by sendys
ano tohle se opravdu stava me se taktez stalo po vyrobe lektvaru DM Maku se toho ujl a zacal vracet to co mohl tohle je proste ublb serveru a myslim ze se na tom asi uz i pracuje

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 18:04 07. Jun 2010
by mandos
mohl bz se mi někdo z týmu vyjádřit jestli je návrat těch věcí a expů možnej? zatim mi nikdo neodpověděl na žádný moje snahy tak aspoň říct jestli to jde nebo ne :)

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 08:25 08. Jun 2010
by nomis_b
jachyra wrote:mne klasicky miznú craft XP po páde
tohel ej podle me uz osetreno, staci jen "tuknout" do daneho remesla, pripadne pouzi remeslnicky denik a do vypisu se ti napise, ze sjou navraceny. Je tam on-line ukladani, takze by nemelo ani po padech dochazet ke ztratam xpu.

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 08:28 08. Jun 2010
by Silvaner01
mandos wrote:teda ještě nevim jestli to stim má společné ale až na chvilkové výjimky jsem celou tu hodinu byl proměněný a taky mívám problémy že mě to po každém restartu hodí o několik lokací zpět ale jinak mi pak nic nechybí to jen teď

Zkus ukládat přes duši bytosti, dokud jsem ukládal přes Esc. tak mi to dělalo taky,
od doby co ukládám přes duši bytosti , tak mě to nikdy zpátky neháže :)

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 14:46 10. Jul 2010
by Bluud_Elf
mandos wrote:mohl bz se mi někdo z týmu vyjádřit jestli je návrat těch věcí a expů možnej? zatim mi nikdo neodpověděl na žádný moje snahy tak aspoň říct jestli to jde nebo ne :)
Vraceni veci, xp a reseni dalsich problemu spojenych s necekanymi pady serveru se vetsinou provadi primo po nabehnuti serveru, ale samozrejme mas pravo na navraceni. Staci si ve hre pozadat DM a meli by ti pomoct.

Re: po restartu ztráta věcí asi za hodinu hry

Posted: 02:04 12. Jul 2010
by venomeq
Bluud_Elf wrote:
mandos wrote:mohl bz se mi někdo z týmu vyjádřit jestli je návrat těch věcí a expů možnej? zatim mi nikdo neodpověděl na žádný moje snahy tak aspoň říct jestli to jde nebo ne :)
Vraceni veci, xp a reseni dalsich problemu spojenych s necekanymi pady serveru se vetsinou provadi primo po nabehnuti serveru, ale samozrejme mas pravo na navraceni. Staci si ve hre pozadat DM a meli by ti pomoct.
To je prave problem byly sme tam a psaly dm jeslti nekdo neodpovi a bouzel zadne DM nejspise nebylo ve hre protoze se nikdo ani neozval pro nahradu crafterum coz vetsinou hodna dmka delaj.....Proto sem mu poradil at to pisne na forum....Uz je to delsi doba te nhrac je ted mimo tak az se vrati snad si to precte.)