Page 1 of 2
Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 20:08 03. Jun 2010
by Nalkanar
Mám menší problém.. nalogoval jsem se po asi týdnu na Thalii za sovu postavu Salriel Amamer (před jménem kdyžtak dvě mezery), dojdu k překupníkovi v dílnách a koukám, že u něj nejsou žádné formy (tedy ani mé). Když jsem teď ráno došel do banky, tak jsem tam měl pořád stejné množství peněz jako před týdnem.
Formy jsem rozhodně prodával za znatelnou cenu, abych si všiml rozdílu na účtu a když jsem se před týdnem logoval, tak v té době ještě prodané nebyly...
Může se na to někdo nějak kouknout?
EDIT: bylo to tuším 20 malých a 20 tenkých forem... rozdělené v balíčcích po pěti kusech... a nějaké střední formy (tam nevím kolik)
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 09:17 04. Jun 2010
by nomis_b
nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.
Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 09:59 04. Jun 2010
by KaTo
nomis_b wrote:nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.
Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
Psal, že je dával po pěti kusech = 5ks na stack. Ne po jedné.
..ale hádám, že je kucik smazal všechny jedním vrzem

(jak ty něčí po jednom, tak Nalkovi po pěti)
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 09:59 04. Jun 2010
by Nalkanar
Po kusu jsem je rozhodně nedával, ale budiž..

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 10:00 04. Jun 2010
by nomis_b
nevim, vim ze to je jedna z moznosti, jak se mohly ztratit. mozna je to jiny pripad trebas:
XX jinych lidi tam dalo tolik predmetu, ze je to ted za SPAMovane a tvoje formicky se tam neobjevuji, protoze jeste neprisla na ne rada se objevit..
takez jsou tam, neprodali se, ale neobjevuji se, protoze je to preplnene.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 10:13 04. Jun 2010
by Nalkanar
No jak jsem psal, když sjem se díval před týdnem naposledy, tak tam byli... tu čistku bych chápal. Hold to budu dávat po víc jak pěti no. Cajk

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 12:14 04. Jun 2010
by sandoftime
taky je možné že když ses koukal ještě se nenačetly, věci o překupníka se obnovují podobně jako třeba věci v trezoru
a nebo je někdo skoupil, peníze se přičítají na učet v bance, ne k postavě, o tom víš?
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 12:16 04. Jun 2010
by Nalkanar
Jak jsem psal výše - díval jsem se do banky... a to okno jsem si projel dvakrát, což je podle mě dost času na to, aby se to načetlo, když jsem je dřív viděl hned.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 18:11 20. Jun 2010
by maliarda
Dnes před restartem jsem dávala k překupníkovi v Karathe na prodej prsten z meteoru. Prsten z nabídky zmizel, ale peníze se na účtě neobjevily
Kontrolovala jsme před restem a po restu.. prsten se pokaždé objevil. Teď už v nabídce není
Nedalo by se, prosím, nějak dohledat, co se s ním stalo? Případně kam zmizely zlaťáky?
Díky
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 18:32 20. Jun 2010
by DenGrasse
Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 19:59 20. Jun 2010
by zachy
To jsou ty peří plivníka co tam někdo dává

sice postupně odebírám, ale udělat u peří stackování by nebylo na škodu
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 20:20 20. Jun 2010
by Nalkanar
technickej: prsten je v jiný záložce než třeba peří... ale množství věcí v jednotlivých záložkách se navzájem ovlivňuje? (jsem lamka přes systémy, jen se ptám, prosím neukamenovat)

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 20:33 20. Jun 2010
by maliarda
jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 07:15 21. Jun 2010
by zachy
DenGrasse wrote:Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
Jak řikal DenGrasse (jestli jsem to pochopil dobře). Je nastavenej maximální počet předmětů X, kterej obsahuje zbraně, oblečení, svitky, šperky a různé. Když bude uloženej počet X a mín tak je vše v pořádku, když ale víc, tak některé předměty se nezobrazí. Nezáleží na typu předmětu, ale (nejspíš) nadobě kdy byl uložen nebo podle názvu či identifikační proměnný... Jestli to chápu dobře.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Posted: 00:45 22. Jun 2010
by Nalkanar
maliarda wrote:jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Asi to fakt bylo zaspamované, teď tam je meteorický prsten (+5 dex).. teda pokud to není něco nového.