Page 1 of 1

krádež

Posted: 20:37 03. Jun 2010
by černý vlk
u barvíře jsem si včera měnil zbroj (vzhled, barva), pak servr spadl, dnes stojí vlk nahý, bez zbroje (vzali mu to, protože "nezaplatil")...prosím o navrácení zbroje

Re: krádež

Posted: 21:43 03. Jun 2010
by turiel
hned po prihlaseni jsi mel zacit rozhovor s barvirem a zbroj by se ti obenila v inventari teda aspon me se to tak povedlo :wink:

ze cerny vlk byl u barvire v karathe muzu potvrdit byla tam i moje Mína kdyz to padlo :?

Re: krádež

Posted: 22:15 03. Jun 2010
by černý vlk
turiel wrote:hned po prihlaseni jsi mel zacit rozhovor s barvirem a zbroj by se ti obenila v inventari teda aspon me se to tak povedlo :wink:

ze cerny vlk byl u barvire v karathe muzu potvrdit byla tam i moje Mína kdyz to padlo :?
to jsem zkoušel, nic

Re: krádež

Posted: 22:29 03. Jun 2010
by Grunt
Dobře mu tak zlodějovi, ruce useknout! :D:D

Re: krádež

Posted: 23:00 03. Jun 2010
by Silvaner01
černý vlk wrote:u barvíře jsem si včera měnil zbroj (vzhled, barva), pak servr spadl, dnes stojí vlk nahý, bez zbroje (vzali mu to, protože "nezaplatil")...prosím o navrácení zbroje

Tohle je normální stav , když se neukončí rozhovor s barvířem,
ale je divný že se ti to neobnoví, když s nim pokecáš.
Jako další problém bych viděl, že pokud to udělají dva lidi s obouma barviřema,
tak tam donekonečna může člověk akorát stepovat, když si přijde upravit hadry. :(

Re: krádež

Posted: 23:58 03. Jun 2010
by sandoftime
neobnovilo se to kvůli tomu že server spadl silvanerku

Re: krádež

Posted: 00:12 04. Jun 2010
by -darkvision-
Asi tak, server padl, npc se zresetovalo. Tudiz kdyz si logl oni tvoji zbroj proste nemeli, jak kdybys v zivote u nich nebyl.

Re: krádež

Posted: 08:15 04. Jun 2010
by de Aers
Je to proto, že po tom pádu vám jako první lokace načítá Vítejte na Thálii, takže to vypadá, že ste opustily místo od barvíře s nezapalcenými věcmi :-/

Re: krádež

Posted: 01:38 09. Jul 2010
by Silvaner01
de Aers wrote:Je to proto, že po tom pádu vám jako první lokace načítá Vítejte na Thálii, takže to vypadá, že ste opustily místo od barvíře s nezapalcenými věcmi :-/

Dnes opět další modelová situace, upravuju věci, padne mi hra, lognu hned zpět u barvíře,
mistnost neopustím, navážu hovor, oblečení mi normálně vrátí, a npc /krejčí, klenotník ani
dobrodruh/ se mnou zase nechtějí mluvit.

Nemohl by to už někdo rozumně opravit?

Re: krádež

Posted: 01:55 09. Jul 2010
by DenGrasse
%Rekni si nějakému DM ve hře ať ti na postavě zresetuje kradení.

Re: krádež

Posted: 02:24 09. Jul 2010
by Silvaner01
DenGrasse wrote:%Rekni si nějakému DM ve hře ať ti na postavě zresetuje kradení.

už jsem říkal, ale že prej jen Wb, tak jsem napsal Pm...

Re: krádež

Posted: 09:31 09. Jul 2010
by Luelle
napiš mi PM jak bdueš ve hře, zresetuju ti to