Page 1 of 1
lag
Posted: 21:29 19. Jul 2007
by Aznar
asi se neda nejak vyreklamovat, kdyz se najednou z lagu proberu mrtvej co?

Re: lag
Posted: 21:36 19. Jul 2007
by Rejty
Napis nakymu DM.
Posted: 21:40 19. Jul 2007
by Aznar
ok, zkusim...
muzu i tobe ne?
Posted: 21:55 19. Jul 2007
by Sylmael
Lag tazko dokazes.
Posted: 21:58 19. Jul 2007
by Aznar
no ja vim, ale nasere to dost

Posted: 22:01 19. Jul 2007
by Aznar
Příkaz PING na thalie.pilsfree.czf [10.109.252.251] s délkou 32 bajtů:
Odpověď od 10.109.252.251: bajty=32 čas=95ms TTL=62
Vypršel časový limit žádosti.
Vypršel časový limit žádosti.
Odpověď od 10.109.252.251: bajty=32 čas=81ms TTL=62
je to kvuli ty bource co byla ted, bezi nam sit pomalejs

Posted: 23:04 19. Jul 2007
by Istvan
A proto nehraju, kdyz je bourka a nebo nekdo od vedle stahuje
To radsi skocim do hospody nez se nervovat nekde v lagu a modlit za preziti.
Posted: 01:31 20. Jul 2007
by Kiri
Nekdy to muze prijit kdyz uz hrajes

a taky se muzes stat, ze ani nestihnes odlongnout, kdyz te to napadne vprostred dungu

lol
Posted: 09:15 20. Jul 2007
by Istvan
Nikdy to neni na 100%, ale muzes se snazit tento pripad minimalizovat na co nejmensi vyskyt

(vis ze se blizi bourka> vis co uz se mnohokrat stalo> tak radeji nebudu hrat).
Ale mas pravdu obcas se to stane, pak nastava ta chvilka kdy te to presune do bezpecne zony na odlog.... do podsveti

(bezpecne mistecko)
Posted: 22:15 20. Jul 2007
by Kiri
No nekdy nemas proste navybranou...a to je vsechno tady tady tadytady daaa