Page 1 of 1
smůla na serveru
Posted: 00:57 07. Jun 2010
by DarK_cz
tak dneska se chci s vámi podělit o nějaky to vyprávění z mého smolného dnu na serveru. Dneska se mi staly dvě dost nepříjemné věci. První bylo že když sem zemřel tak já šel přez ďábla a spolubojovník mě zvedl mýma penězma co mi vzal aby mi je zachranil přez kněze kterýmu zaplatil. Samozřejmě já jako největší smolař ztratil nejen peníze za zvednutí ale i dvakrát ztratil expy , jednopu za pruchod prez dabla a druhy za zvednuti knězem. (PS: Díky za vyřešení od DM)
Aby toho nebylo málo tak mě překvapilo dneska sme šlí od skřetů do doupkova bylo už ráno a najednou skupina drowyho spawnu přimo před námi, Sice všici říkaly že vylejzaji jen večer ale pro mě si museli vylest i ráno za světla. Pak abych se zasmál tak sem si myslel že na zachranej hod si hazim každy kolo a najednou když tam hodi (a to mě taky dost pobavilo) věc podobna granátu (od kdy sou ve fantasy granaty

ale to mi tak ani nevadi) tak prví hod sem uspěl bez problemu a aby nahodou sem nemohl utect před nima tak si projistotu hodim hned asi 0,01s poté další a neuspěch a aby mě to nasralo ještě vic tak se mi nezapla před těma hodama expertýza na utok v obraně.

:D
FAKT SMOLNY DEN VÁM ŘÍKÁM.
Takže schrnuto a podtrženo sem dneska chcipal nebo platil jen chybama nwn nebo serveru.

Re: smůla na serveru
Posted: 05:26 07. Jun 2010
by Prometheus
Tiez sem pridam svoje.
Od coho zavisi ci spadnem alebo nespadnem z toho "superbombaspica" mostu co je vo hvozde na ceste do pevnosti Nordovej kovadliny? Na tom "superbombaspica" moste som sa ocitol dvakrat a zakazdym som sa zrubal dole.To by nebol problem ale ako alchymistovi sa moje straty po takomto pade splhaju do celkom slusnych vysok.
Re: smůla na serveru
Posted: 10:00 07. Jun 2010
by jachyra
Moja najhoršia smola na serveri, čo si doteraz spomínam, bola, keď som raz asi pred rokom? Vstala k deťom v noci, čo sa zobudili ... a nemohla som potom zaspať. Tak no čo budem robiť, kým ma chytí únava? Aby bola sranda, zapla som Thaliu a šla som si zabiť zúrivú starú gorilu.
A tak idem si tým dungeonom, bijem gorilky ... jedna ... druhá ... tretia ... KLIP
Naraz sa preberiem a kukám, kukám ... čo mi na tej obrazovke chýba? Prečo Kora nemá vedľa obrázku tú červenú čiarku?
PIC .. posledná rana .. Load podsvätie ... KURNIK!!!

asi si vieme všetci predstaviť, jak ma to hneď prebralo, jak som nadávala a reku do rána už nespala
Re: smůla na serveru
Posted: 10:05 07. Jun 2010
by Cairon
Prometheus wrote:Tiez sem pridam svoje.
Od coho zavisi ci spadnem alebo nespadnem z toho "superbombaspica" mostu co je vo hvozde na ceste do pevnosti Nordovej kovadliny? Na tom "superbombaspica" moste som sa ocitol dvakrat a zakazdym som sa zrubal dole.To by nebol problem ale ako alchymistovi sa moje straty po takomto pade splhaju do celkom slusnych vysok.
Neprozradím...

ale co třeba vzít v úvahu rychlost a tvůj těžkej náklad....?
A ohledně lahviček...Prostě jsou to lahvičky a tak se rozbíjejí...osobně by se mi líbilo aby se rozbíjeli flašky i při sražení.

A když už jsme u lahviček postava která má v invu přes 400 lahviček a spadne z mostu je na tom o dost hůře než někdo kdo tam má lehviček 10. Prostě po mostě jedoucí skleněná cisterna s váhou přes půl tuny je něco se prostě musí dole krásně rozflákat na kusy...
A aby sis nemyslel že se ti jen posmívám dám ti radu ... koukej a řešení uvidíš.
Re: smůla na serveru
Posted: 11:03 07. Jun 2010
by -RoF-
Cairon wrote:.....
Tssss
*vzpomíná jak Aria vesele hopskala lesem a broukala si veselé sprosté písničky, když v tu ránu "křup" a už byla dole a jen nadávala, když se jí rozbilo víc jak 100 flašek....a pán Cairon s Kucikem se jen smáli*
tssss to bylo od vás podlé tam dát tak hnusný script.
Ne ale jako vážně, aby mi to rozbilo tolik flašek, to je trošku moc ne? Kde je mám dávat, když bedny sou plné. To mám nosit alternativy ve formě svitků?
Pchee požaduji volně v proději krabičku s vypolstrovanýmy boky, která uchrání lektvary před rozbitím.

Re: smůla na serveru
Posted: 13:26 07. Jun 2010
by KaTo
Re: smůla na serveru
Posted: 13:29 07. Jun 2010
by DenGrasse
Svět je plný přakvapení... drowové obchodujou a karatha válčí

Re: smůla na serveru
Posted: 19:43 07. Jun 2010
by Bahnak
Re: smůla na serveru
Posted: 22:01 07. Jun 2010
by Douragon
Víte co je pech? Tak koukejte

Re: smůla na serveru
Posted: 12:49 19. Jun 2010
by -RoF-
Proč ted byl/nebyl rest modulu a proč místo 4 hodin je zase 19 hodin a začíná noc?
Re: smůla na serveru
Posted: 13:08 19. Jun 2010
by Krata
protože DM suportuje drowi na lovu