Predmet na automaticke nasledovani postavy.
Posted: 14:50 07. Jun 2010
Jednou se me takhle Laysa pta. "To je divny, ze na RP severu mas predmet na automaticke sledovani postavy. Nemyslis?" A ja trochu v podnapilem stavu. "Jak by pak DM ovladali vic nez jedno NPC ne?" A oba dva vytlem.
((Nic spatnyho proti DM, jen sranda.))
((Nic spatnyho proti DM, jen sranda.))