Page 1 of 1

Predmet na automaticke nasledovani postavy.

Posted: 14:50 07. Jun 2010
by Bluud_Elf
Jednou se me takhle Laysa pta. "To je divny, ze na RP severu mas predmet na automaticke sledovani postavy. Nemyslis?" A ja trochu v podnapilem stavu. "Jak by pak DM ovladali vic nez jedno NPC ne?" A oba dva vytlem. :D


((Nic spatnyho proti DM, jen sranda.))