Page 1 of 1
Luky
Posted: 12:12 20. Jul 2007
by Krata
V karathe sem si sel koupit luk +1 k mistri lukari a zjistil sem ze je totozny vlastnostmi jako mistrovsky.. mistrovksé luky mají bonus útoku a zbraně +1 mají taky bonus útoku i luk +2.. neměli by mít bonus vylepšení?
Posted: 12:26 20. Jul 2007
by photter
jo, je to tvrdý vůči chudáčkům lučištníčkům

Posted: 12:39 20. Jul 2007
by Rejty
Nemaji, protoze v NWN dava bonus vylepseni u strelnejch zbrani jen bonus k zasahu. Bonus ke zraneni davaji sipy.
Posted: 12:47 20. Jul 2007
by Krata
jo tak, v tom pripade je luk +1 docela nevýhodnej, stojí víc a má stejný vlastnosti jako mistrovskej
Posted: 14:47 20. Jul 2007
by Rejty
Luk +1 ma stejnou hodnotu jako mistrovskej luk, dela uplne to samy.