Page 1 of 1
Svitky a UMD
Posted: 16:26 07. Jun 2010
by Firefox_
Už to tu bylo. Není trochu přehnané, že si bojující povolaní v multiplayeru můžou házet ultimátní kouzla kouzlících povolaní (okruh 7-9). Neměly by nějak kouzla dostat vyjímku (Timestop, GS, atp.). Takhle záléží jen kolik maj peněz a můžou kouzit až do aleluja.
Re: Svitky a UMD
Posted: 16:33 07. Jun 2010
by KaTo
Firefox_ wrote:Už to tu bylo. Není trochu přehnané, že si bojující povolaní v multiplayeru můžou házet ultimátní kouzla kouzlících povolaní (okruh 7-9). Neměly by nějak kouzla dostat vyjímku (Timestop, GS, atp.). Takhle záléží jen kolik maj peněz a můžou kouzit až do aleluja.
Ne, není to přehnané - alchymisté tyhle kouzla "v pohodě míchají

" a ani nemusí investovat "drahé skill pointy" do UMD

.
P.S.
Tímto zdravím Berserka

a gratuluji k lektvaru Timestopu.
Re: Svitky a UMD
Posted: 16:35 07. Jun 2010
by efu_redo
KaTo wrote:Firefox_ wrote:Už to tu bylo. Není trochu přehnané, že si bojující povolaní v multiplayeru můžou házet ultimátní kouzla kouzlících povolaní (okruh 7-9). Neměly by nějak kouzla dostat vyjímku (Timestop, GS, atp.). Takhle záléží jen kolik maj peněz a můžou kouzit až do aleluja.
Ne, není to přehnané - alchymisté tyhle kouzla "v pohodě míchají

" a ani nemusí investovat "drahé skill pointy" do UMD

.
P.S.
Tímto zdravím Berserka

a gratuluji k lektvaru Timestopu.
On neví, že takový lektvar zastaví jeho.

Re: Svitky a UMD
Posted: 16:39 07. Jun 2010
by -RoF-
Firefox_ wrote:Už to tu bylo. Není trochu přehnané, že si bojující povolaní v multiplayeru můžou házet ultimátní kouzla kouzlících povolaní (okruh 7-9). Neměly by nějak kouzla dostat vyjímku (Timestop, GS, atp.). Takhle záléží jen kolik maj peněz a můžou kouzit až do aleluja.
Jako by nebylo dost řečeno už do LDamiana, co to přinese.
Re: Svitky a UMD
Posted: 17:09 07. Jun 2010
by cmon
není
Re: Svitky a UMD
Posted: 18:55 07. Jun 2010
by pilnik
no že existuje lektvar GS to chápu, jestli existuje lekvar Time stopu to mi přijde trochu scestné,
beru, že lektvary fungují na principu use-self, krom nějakých vyjímek jako je dejme tomu fireball atd.
co se týče omezení použití svitku přes UMD stačí jen kouknout do DND pravidel, kde je jasně napsáno že na sesílání Arcane svitků se vztahuje stejná spell failure za zbroje jako na A sesílání Arcana kouzel...tím by se myslím sesílání svitků přes umd nebo spellcraft omezilo dostatečně....
Re: Svitky a UMD
Posted: 20:18 07. Jun 2010
by KaTo
pilnik wrote:no že existuje lektvar GS to chápu, jestli existuje lekvar Time stopu to mi přijde trochu scestné,
beru, že lektvary fungují na principu use-self, krom nějakých vyjímek jako je dejme tomu fireball atd.
co se týče omezení použití svitku přes UMD stačí jen kouknout do DND pravidel, kde je jasně napsáno že na sesílání Arcane svitků se vztahuje stejná spell failure za zbroje jako na A sesílání Arcana kouzel...tím by se myslím sesílání svitků přes umd nebo spellcraft omezilo dostatečně....
ale ono to (aspon si to myslim - overim vecer) funguje pro UMD jak pises - v platovce svitek neprectes. O lektvarech to neplati

.
Re: Svitky a UMD
Posted: 22:14 07. Jun 2010
by Prometheus
Lektvar GS bol zruseny a Bers si z vas (nas) robil prdel s tym lekvarom TimeStopu
Tak klidek.