Page 1 of 1
Druid - zbraně
Posted: 21:41 07. Jun 2010
by Arash
Zdravím, mohl by někdo vysvětlit jak přesně tohle funguje:
Druidi a výbava:
Druidi nemohou nosit kovové zbroje a z kovových zbraní mohou používat jen ty, které mají dostupné ze zakladu (napr. scimitar, srp).
Takže mám dotaz jestli druid elf může nosit dlouhý luk?
Re: Druid - zbraně
Posted: 23:36 07. Jun 2010
by Bahnak
může, luk je pro elfa dostupny v jeho featu elfích zbraní
a mimoto je i dřevěný

Re: Druid - zbraně
Posted: 00:01 08. Jun 2010
by Arash
Díky
Re: Druid - zbraně
Posted: 09:44 01. Sep 2010
by Shaman88
Může druid používat štíty - pavézu velký nebo malý?
Může druid používat vrhací sekery?
Může druid používat kápi?
Re: Druid - zbraně
Posted: 10:05 01. Sep 2010
by Cairon
Může druid používat štíty - pavézu velký nebo malý?
Ano - existují přeci i dřevěné štíty + štíty z vytvrzených kůží + štíty z krunýřů obřího hmyzu
Může druid používat vrhací sekery?
Ano - existují přeci i kamené sekery + u mořských národů jsou používány i sekery z obřích mušlí
Může druid používat kápi?
Ano - je to přeci jen ošacení , kus látky stejně jako plášť nebo vesta , nasazení nebo nošení kapuce nemusí nutně znamenat že se druid "chrání před vlivy přírody"
Re: Druid - zbraně
Posted: 10:17 01. Sep 2010
by Shaman88
Děkuji.