Page 1 of 1

Druid - zbraně

Posted: 21:41 07. Jun 2010
by Arash
Zdravím, mohl by někdo vysvětlit jak přesně tohle funguje:
Druidi a výbava:

Druidi nemohou nosit kovové zbroje a z kovových zbraní mohou používat jen ty, které mají dostupné ze zakladu (napr. scimitar, srp).
Takže mám dotaz jestli druid elf může nosit dlouhý luk?

Re: Druid - zbraně

Posted: 23:36 07. Jun 2010
by Bahnak
může, luk je pro elfa dostupny v jeho featu elfích zbraní
a mimoto je i dřevěný :-D

Re: Druid - zbraně

Posted: 00:01 08. Jun 2010
by Arash
Díky

Re: Druid - zbraně

Posted: 09:44 01. Sep 2010
by Shaman88
Může druid používat štíty - pavézu velký nebo malý?
Může druid používat vrhací sekery?
Může druid používat kápi?

Re: Druid - zbraně

Posted: 10:05 01. Sep 2010
by Cairon
Může druid používat štíty - pavézu velký nebo malý?

Ano - existují přeci i dřevěné štíty + štíty z vytvrzených kůží + štíty z krunýřů obřího hmyzu

Může druid používat vrhací sekery?

Ano - existují přeci i kamené sekery + u mořských národů jsou používány i sekery z obřích mušlí

Může druid používat kápi?

Ano - je to přeci jen ošacení , kus látky stejně jako plášť nebo vesta , nasazení nebo nošení kapuce nemusí nutně znamenat že se druid "chrání před vlivy přírody"

Re: Druid - zbraně

Posted: 10:17 01. Sep 2010
by Shaman88
Děkuji.