Page 1 of 1
Portret pritelicka
Posted: 11:25 09. Jun 2010
by Bluud_Elf
Prosim vas, muze mi nekdo poradit jak si muzu zmenit portret meho pritelicka? Diky moc a omlouvam se za novej topic, pokud uz je to tu nekde vysvetleny.
Kuju.

Re: Portret pritelicka
Posted: 11:28 09. Jun 2010
by maku
Ono to vážně jde? To slyším prvně.
Re: Portret pritelicka
Posted: 11:35 09. Jun 2010
by Pajule
co vim já ,tak to nejde , ale mylsim,že to nejde na žádným serveru,ale jistá si nejsem
Re: Portret pritelicka
Posted: 11:39 09. Jun 2010
by efu_redo
Pajule wrote:co vim já ,tak to nejde , ale mylsim,že to nejde na žádným serveru,ale jistá si nejsem
Jde to. Stačí přepsat portrét přítelíčka. Stačí znát jen jméno toho portrétu.
Re: Portret pritelicka
Posted: 11:40 09. Jun 2010
by Luelle
portét postavy musí měnit kucik natož tohle
Re: Portret pritelicka
Posted: 11:41 09. Jun 2010
by efu_redo
Luelle wrote:portét postavy musí měnit kucik natož tohle
prdlajs, ona si to chce změnit pro sebe, to stačí, když to přepíše u sebe.
Re: Portret pritelicka
Posted: 11:44 09. Jun 2010
by maku
Bacha...efu...další znevažování autority DM! Luelle něco řekla, tak to tak bude... ještě jednou nebudeš respektovat slovo DM a máš ban na 14 dní na forum i hru.

Re: Portret pritelicka
Posted: 11:46 09. Jun 2010
by efu_redo
maku wrote:Bacha...efu...další znevažování autority DM! Luelle něco řekla, tak to tak bude... ještě jednou nebudeš respektovat slovo DM a máš ban na 14 dní na forum i hru.

Tohle je zneužití pravomocí veřejnýho činitele! Napíšu na tebe stížnost nejvyšší radě.

Re: Portret pritelicka
Posted: 11:48 09. Jun 2010
by Luelle
jo tak u sebe si měň co chceš,ale vybrat pěknej portét co neuvidí ostatní je pěkný sobectví =P
navíc portéty přítelíčků nejsou ve šložce portraits,ty budou jinde
Re: Portret pritelicka
Posted: 13:01 09. Jun 2010
by Pajule
HM jenež portrét PŘÍTELÍČKA
Re: Portret pritelicka
Posted: 13:03 09. Jun 2010
by efu_redo
Pajule wrote:HM jenež portrét PŘÍTELÍČKA
O ničem jiném tu řeč není. Pajky.
Re: Portret pritelicka
Posted: 13:09 09. Jun 2010
by Pajule
tak si to přečti znova tu diskuzi,ale nechci spamovat hm
Re: Portret pritelicka
Posted: 13:12 09. Jun 2010
by efu_redo
Pajule wrote:tak si to přečti znova tu diskuzi,ale nechci spamovat hm

Ještě jednou. Řešíme tu pouze a jen portrét přítelíčka a týká se to jen a pouze dotyčné hráčky. Přečti si to znovu.

Re: Portret pritelicka
Posted: 13:12 09. Jun 2010
by kucik
Tak nespamuj. Portrét přítelíčka máš definovanej v 2da souborech. Můžeš si ten obrázek u sebe přepsat, takže ty uvidíš místo obrázku přítelíčka třeba červenou karkulku, ale uvidíš to jen ty.
Re: Portret pritelicka
Posted: 14:33 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
Stacilo my napsat, ze to nejde. Jinak prosim muzete smazat tento topic. Diky vsem za rady i iniciativu.