---Klub přátel permanentní smrti---
Posted: 13:28 11. Jun 2010
---Klub přátel permanentní smrti---
Tenhle post neni mířenej jako flame, nechcete hrát tímhle stylem - nehrajte.
Každej z hráčů hraje z rozdílnejch pohnutek, ale všichni za jedním cílem - mít zábavu. Pro každýho znamená zábava něco jinýho, ať už je to bezduchej creep, kvalitní RP nebo sexpení, your choice, nikdo vám právo volby neupírá. Za každý situace by se ale hráči měli optat sami sebe, zda-li svojí hrou neupíraji právo zábavy i ostatním.
Tenhle klub je založenej pro hráče co lpí na svejch postavách a co si je hýčkaji od začátku až do trpkýho konce. Do konce, kterej přijde jen jednou. Ne každej RP hráč je smířenej s tím, že postava co zemře v CvC se božím přičiněním znovu dostane do světa a například úkladná vražda tak skončí jen ztrátou paměti dotyčného - zkuste pak vysvětlit svýmu zaměstnavateli, že ta postava co potkal před dvěma dni je ve skutečnosti už tejden mrtvá. Hrajte s rozumem, ať už jste na straně vraha nebo vražděnýho. S faktem, že se každej hráč resuje přes NPC většina hráčský komunity ztratila strach ze smrti a hraje neopatrně - 'Proč to taky řešit, zvednu se a jedu dál.'
Proto na vás apeluju - berte prosím ohledy na hráče, kteří se rozhodnou hrát tímto stylem. Nepochopte mě špatně, v žádným případě neprosím o slitování, jen o hráčskou solidaritu.
Account/ Postava
alchariot / Anade Maevirr
Bluud_Elf / Dante Halenson, Xin'tria Maevirr
ezegiel / Amaldril Maevirr (mrtvej), Gors
Fantalas / Laysa Ash'naer, Kyorl Maevirr
Lashek / Rashed
Lidda / Chloe Ash'naer (mrtvá), Zarnea Maevirr
Inulthor / Rallik Nom, Korlat (mrtvá)
Sielencer / Don Carravagi
Za jakých okolností nechat postavu IC zemřít:
*Permanentní smrtí se v tomto případě rozumí smrt v encountru s hráčskou postavou nebo NPC DM.
Co může být právem vytknuto:
*Pokud okolnosti vedou k šanci, že postava může být IC resnuta, žádná permka se samozřejmě nekoná.
*Nehrajeme na HCRP serveru a proto permanentní smrt nemá význam - Fakt. Proto je tenhle klub dobrovolnej.
*Smrt se neuznáná jako permanentní v případě použití OOC informace.
*Proč nemazat postavu i v případě smrti od creepa - Nebuďme extremisti, taková věc se stane vždycky.
Budu ráda za vaše připomínky a návrhy co mají hlavu a patu. Pravidla ještě potřebujou doladit, aby nebyly moc přitažený za vlasy. Než začnete flame, znovu zdůraznim, že tohle je dobrovolná iniciativa několika hráčů. Vy s tím můžete a nemusíte souhlasit, ale pro nás to nic nemění.
Pokud se někdo další rozhodne se k nám přidat, pošlete mi do PM jméno acc a postavy.
Právo změny vyhrazeno!
Tenhle post neni mířenej jako flame, nechcete hrát tímhle stylem - nehrajte.
Každej z hráčů hraje z rozdílnejch pohnutek, ale všichni za jedním cílem - mít zábavu. Pro každýho znamená zábava něco jinýho, ať už je to bezduchej creep, kvalitní RP nebo sexpení, your choice, nikdo vám právo volby neupírá. Za každý situace by se ale hráči měli optat sami sebe, zda-li svojí hrou neupíraji právo zábavy i ostatním.
Tenhle klub je založenej pro hráče co lpí na svejch postavách a co si je hýčkaji od začátku až do trpkýho konce. Do konce, kterej přijde jen jednou. Ne každej RP hráč je smířenej s tím, že postava co zemře v CvC se božím přičiněním znovu dostane do světa a například úkladná vražda tak skončí jen ztrátou paměti dotyčného - zkuste pak vysvětlit svýmu zaměstnavateli, že ta postava co potkal před dvěma dni je ve skutečnosti už tejden mrtvá. Hrajte s rozumem, ať už jste na straně vraha nebo vražděnýho. S faktem, že se každej hráč resuje přes NPC většina hráčský komunity ztratila strach ze smrti a hraje neopatrně - 'Proč to taky řešit, zvednu se a jedu dál.'
Proto na vás apeluju - berte prosím ohledy na hráče, kteří se rozhodnou hrát tímto stylem. Nepochopte mě špatně, v žádným případě neprosím o slitování, jen o hráčskou solidaritu.
Account/ Postava
alchariot / Anade Maevirr
Bluud_Elf / Dante Halenson, Xin'tria Maevirr
ezegiel / Amaldril Maevirr (mrtvej), Gors
Fantalas / Laysa Ash'naer, Kyorl Maevirr
Lashek / Rashed
Lidda / Chloe Ash'naer (mrtvá), Zarnea Maevirr
Inulthor / Rallik Nom, Korlat (mrtvá)
Sielencer / Don Carravagi
Za jakých okolností nechat postavu IC zemřít:
*Permanentní smrtí se v tomto případě rozumí smrt v encountru s hráčskou postavou nebo NPC DM.
Co může být právem vytknuto:
*Pokud okolnosti vedou k šanci, že postava může být IC resnuta, žádná permka se samozřejmě nekoná.
*Nehrajeme na HCRP serveru a proto permanentní smrt nemá význam - Fakt. Proto je tenhle klub dobrovolnej.
*Smrt se neuznáná jako permanentní v případě použití OOC informace.
*Proč nemazat postavu i v případě smrti od creepa - Nebuďme extremisti, taková věc se stane vždycky.
Budu ráda za vaše připomínky a návrhy co mají hlavu a patu. Pravidla ještě potřebujou doladit, aby nebyly moc přitažený za vlasy. Než začnete flame, znovu zdůraznim, že tohle je dobrovolná iniciativa několika hráčů. Vy s tím můžete a nemusíte souhlasit, ale pro nás to nic nemění.
Pokud se někdo další rozhodne se k nám přidat, pošlete mi do PM jméno acc a postavy.
Právo změny vyhrazeno!