Page 1 of 1
Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 15:06 11. Jun 2010
by Firefox_
Ze starýho mykanoida nepadá trofej jen zlato
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 18:16 11. Jun 2010
by Derken-
Firefox_ wrote:Ze starýho mykanoida nepadá trofej jen zlato
Vzhledem k jeho obtížnosti a tomu, že je tam určitá šance na padnutí artefaktu. Tak bych řekl, že je to správně.
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 20:33 11. Jun 2010
by Radim
Tak to je těch starej asi víc protože tohle je fakt lůzr
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 22:54 11. Jun 2010
by v_sude
a proc teda lovci odmen na toho mykanoida nabizeji odmenu?
Jinak taky nabizi odmenu na cerneho stira ktery tam uz neni
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 15:09 13. Jun 2010
by hrusi
A když přineseš toho bosse co tam je te´d nedají ti za něj odměnu? Protože trofej padá pořád stejná jen se to asi nepřepsalo v dialogu.
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 17:17 13. Jun 2010
by zachy
Nejsou tam jenom stahovatelne trofeje? Spory mykoida a spory staršího mykoida ( ty starší jsou tam asi 2 tušim a každá za 1000+ ne?)
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 18:03 13. Jun 2010
by Radim
Trofej nepadá vůbec.
A spory jsou dvoje jedny obyč a pak zralé ty jsou z těch nepohyblivejch hub
Re: Dno Ix'Rafh - Kolonie hub
Posted: 08:01 14. Jun 2010
by nomis_b
jo štíry zkusím předělat ...
s tím mykonidem.. tomu někdo tu trofej musí dát. někdo , kdo tu lokacimá, takže někdo jinej než já.