Page 1 of 1

Prostituti v podtemnu

Posted: 15:30 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
Prostituti v podtemnu v dome rozkosi nemaji zadne dialogy. To me pekne zklamalo!

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 15:43 11. Jun 2010
by kucik
Tak je napiš.

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 15:58 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
kucik wrote:Tak je napiš.
Prostitutka v Karathe funguje bez problemu. Staci vzit dialog a priradit k tem do podtemna. *pokrci rameny*

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 16:11 11. Jun 2010
by Sorrow
Proste to chce ted hned, tak se moc nevymlouvej Kuciku kdyz je tak zklamanej :shock:

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 16:36 11. Jun 2010
by G14
Bluud_Elf wrote:
kucik wrote:Tak je napiš.
Prostitutka v Karathe funguje bez problemu. Staci vzit dialog a priradit k tem do podtemna. *pokrci rameny*
Jako ze by mela prostituka v Karathe stejny dialog co ty v podtemnu? :shock:
Ze by ty spiny v doupeti rozkose oslovovali drowy kocourku a kocicko? :mrgreen:
To snad ne......
Rozhovor tam je s hlavni bordelmama a to si myslim,ze postaci. Myslim,ze Kucik ma dulezitejsi veci na praci nez dat skripty npc "*poslusne dela,co drow chce*",ktere kazdemu dojdou. :wink:
Nic ve zlem,ale da se tam krasne hrat i bez toho preceeee. :P

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 16:58 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
Tak promin no. Me jen prislo, ze by to ozivilo jinak docela nudny Dum Rozkosi. Muj Dante na povrchu rad utracel zlataky za prostitutku, ale jako chodit do domu rozkosi si sam se sebou zaerpit a jeste za to platit...

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 17:03 11. Jun 2010
by Bahnak
dum rozkoší v podtemnu je cokoliv, jen ne nudný :-D

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 17:18 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
Bahnak wrote:dum rozkoší v podtemnu je cokoliv, jen ne nudný :-D
Tak to sem rekl blbe no. Jen sem proste byl zvyklej na povrchu navstevovat coury a tady to nejde. Zaplatis 100g a ani nemas pokoj kde se muzes zamknout, ani nemas pokoj s jednim NPC, ale stoji ti tam tri. Jeste stesti, ze to nejsou Duergari...
Hlavne kdyz vim, ze by to bylo par kliku a bylo by to vyreseno. Ale samozrejme je to fuk no..

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 17:53 11. Jun 2010
by -darkvision-
Kdyz vis ze to je par kliku a ses tak chytrej, proc nepomuzes tem wb s tim?

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 13:14 12. Jun 2010
by Bluud_Elf
-darkvision- wrote:Kdyz vis ze to je par kliku a ses tak chytrej, proc nepomuzes tem wb s tim?
Uz sem se nabidl. Uvidime co na to reknou. :wink:

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 13:18 12. Jun 2010
by -darkvision-
Bluud_Elf wrote:
-darkvision- wrote:Kdyz vis ze to je par kliku a ses tak chytrej, proc nepomuzes tem wb s tim?
Uz sem se nabidl. Uvidime co na to reknou. :wink:
Udeluji Ti pochvalu :oops:

Re: Prostituti v podtemnu

Posted: 16:39 12. Jun 2010
by Bluud_Elf
Dekuju :oops: