Page 1 of 1
Wild Shape
Posted: 15:46 11. Jun 2010
by Lidda
Spadla mi hra, kdyz jsem byla ve wild shapu. Po relogu jsem nemela nabindovanou jedinou vec krome kouzel a class abilit.
Re: Wild Shape
Posted: 15:53 11. Jun 2010
by Nalkanar
Standartní problém s proměnou - při pádu vyhodí ze slotů vše, co není možno používat v proměně (kouzla se tuším drží, hlavně předměty jdou do háje)
Re: Wild Shape
Posted: 16:04 11. Jun 2010
by Lidda
Aha.
Snad na tom nekdo brzo zapracuje : )
Re: Wild Shape
Posted: 16:25 11. Jun 2010
by KaTo
Lidda wrote:Aha.
Snad na tom nekdo brzo zapracuje : )
nekdo = myslíš kluky z Bioware? Myslím že tohle chování je hardcoded. Takže..nevím

.
Re: Wild Shape
Posted: 17:07 11. Jun 2010
by Lidda
Netusila jsem ze je to neco, co kluci tady z Thalie nedokazou opravit.
Tohle vsechno jde mimo me, jen vidim co nefunguje, tak to reportuju *krci rameny*
Re: Wild Shape
Posted: 12:28 14. Jun 2010
by nomis_b
Jo. Je to přímo až z Bioware..